ولینگتون, نیوزیلند — حدود 100.000 گردشگران گیر در نیوزیلند پس از آن آغاز شد یک مستند در هفته گذشته بودند شروع به پرواز به کشورهای خود جمعه.

مشکل اولیه برای بسیاری از گردشگران شده بود که آنها ممنوع از ابتلا به پروازهای داخلی در طول سخت monthlong مستند که با هدف جلوگیری از بیشتر coronavirus عفونت. داخلی پرواز ممنوع مانع از گردشگران از رسیدن به کشور اصلی مرکز Auckland Airport برای گرفتن پروازهای بین المللی خانه.

اما وزیر امور خارجه وینستون پیترز پنج شنبه اعلام کرد که گردشگران می تواند گرفتن پروازهای داخلی تا زمانی که آنها را ترک کشور است. او گفت: پروازهای چارتر سازمان توسط کشورهای خارجی نیز اجازه داده می شود در کنار پرواز تجاری به طور منظم.

مقامات گفت: 37,000 گردشگران را امضا کرده بود تا خود را با سفارتخانه های مختلف به دنبال بازگشت به خانه اگر چه پطرس گفت: در مصاحبه با ایستگاه رادیویی RNZ که تعداد واقعی به دنبال ترک در حدود 100,000.

Air New Zealand گفت: اولین پروازهای اجاره توسط دولت آلمان به بازگرداندن رشته آلمانی ها در سمت چپ بعد از ظهر جمعه از Auckland محدود برای فرانکفورت از طریق ونکوور کانادا. سفارت آلمان در ولینگتون در هفته گذشته گفت: بیش از 12 ، 000 امضا کرده بود تا خود را برای بازگشت برنامه.

کمیساریای عالی بریتانیا لورا کلارک گفت: 10,000 گردشگران انگلیسی تا به حال ثبت نام با دفتر او مایل به بازگشت به خانه.

“بنابراین حتی اگر ما به اجاره پرواز ما هنوز هم نیاز به پروازهای تجاری به عنوان” کلارک گفت: در یک, گربه پست شده در توییتر.

در حالی که بسیاری از رشته گردشگران از انگلستان و اروپا گفته مقامات حدود 2,700 گردشگران از آسیا و 3,800 از شمال و جنوب امریکا همراه بود نیز امضا به عودت.

“گوش ما به آن” گفت: سفیر آمریکا اسکات براون در یک پیام ویدئویی. “ما بدست خود تماس خود را ایمیل متون خود را. ما درک می کنیم. و ما می دانیم که شما نگران در مورد گرفتن خانه است. و ما در حال انجام ما بسیار است.”

توریست آمریکایی لیزا Horvath گفت RNZ که اخبار او را به زودی قادر به بازگشت به خانه و دیدن سگ او آمده بود به عنوان یک کمک بزرگ. او گفت که او در حال حاضر می تواند لذت بردن از پیاده روی در نیوزیلند که مجاز تحت مستند قوانین.

“من احساس می کنم مثل من می تواند لذت بردن از آن مکان به جای تنفر اینجا بودن که نوع فضایی که من در احساسی,” او گفت:. “من پس از جان گذشته برای پیدا کردن زمانی که من به خانه.”

پیترز گفت که قطر ایرویز پرواز از نیوزیلند به اروپا بودند افزایش یافته و از یک به دو در هر روز.

نیوزیلند ثبت کرده است 868 موارد COVID-19 و مرگ و میر ناشی از این بیماری است. در حدود نیمی از موارد مرتبط شده اند به مسافران خارج از کشور از بازگشت به خانه و کشور تا کنون اجتناب عمده محلی شیوع.

نیوزیلند سودآور صنعت گردشگری بود که ملت تنها بزرگترین نان خارجی, درآمد, زمین به توقف به دلیل شیوع ویروس. گردشگری نیوزیلند برآورد صنعت حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور شاغل و 230,000 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im