108 سال آنفلوآنزای اسپانیایی بازمانده می میرد از coronavirus

یک 108 ساله انگلیسی که جان سالم به در 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی تسلیم به کروناویروس با توجه به گزارش.

هیلدا درگذشت چرچیل در سالفورد خانه سالمندان در روز شنبه ساعت پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 — و فقط هشت روز قبل از 109 تولد نگهبان گزارش شده است.

قدیمی ترین شناخته شده coronavirus قربانی در انگلستان هیلدا در سال 1911 متولد شد و هفت سال قبل از آنفلوانزا که آلوده به 500 میلیون نفر در سراسر جهان و او را کشته و 12 ماهه خواهر عزیزم.

“هرگز چیزی که او در مورد صحبت بودن وحشت زده هر چند” گفت: او نوه آنتونی چرچیل. اما “او می ترسم از این ویروس جدید است.”

“او جان سالم به در برد بسیار و این فقط یک چیز” آنتونی گفت. “او کسی است که فقط چیزهایی که هرگز خواست برای همدردی و یا گفت که او سخت انجام می شود.”

آخرین بار آنتونی بازدید مادربزرگش آنها داشتند حرف زدند در مورد کوروناویروس.

“او گفت: آن را بسیار شبیه به آنفلوآنزای اسپانیایی اما در روز وجود دارد هیچ هواپیما و به نوعی آن را هنوز هم موفق به گسترش همه جا,” او گفت:.

هیلدا و بسیاری از خانواده او آلوده شد با آنفلوآنزای اسپانیایی در حالی که زندگی در کرو در Cheshire.

“او به یاد می آورد هر کس گرفتن آن و مادرش در تلاش برای بعد از آنها نگاه کنید و با سقوط در یک خیابان و نیاز به انجام خانه” نوه اش گفت.

“او گفت: چگونه شگفت انگیز آن است که چیزی است که شما نمی توانید ببینید می تواند بسیار ویرانگر باشد.”

یک خیاطی هیلدا نقل مکان کرد به سالفورد در طول رکود بزرگ برای پیدا کردن کار. او تا به حال چهار فرزند و 11 نوه 12 نوه بزرگ و سه بزرگ و نوه.

او تا به حال شده است در سلامت خوب تا سقوط و نقل مکان به خانه سالمندان 10 ماه پیش.

“او تا به حال یک سقوط و پاهای او فقط بسته بندی شده. او هرگز درک چگونه او کردم ، من فکر می کنم این کار سخت است که او را نگه داشته رفتن. که خوب و ژن” آنتونی گفت.

“او تا به حال شده است با من همه زندگی من — او فقط بهترین و ما کاملا دل شکسته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>