اگر misery loves شرکت بیش از 1 میلیون نیویورکی در مجموع حمل 35 میلیارد دلار در بدهی وام دانشجویی می تواند آرامش است که آنها تنها نیستند.

وزارت NYC از مصرف کننده و حفاظت از کارگر (DCWP) می گوید: برخی از 14 درصد از ساکنان شهر با بدهی 90 روز یا بیشتر گذشته به دلیل در پرداخت وام با توجه به آن کمیسر Lorelei Salas.

“من مراقبت زیادی در مورد این” Salas گفت. “من فارغ التحصیل از دانشکده حقوق با 150.000 دلار در بدهی وام دانشجویی. بنابراین من می دانم آنچه در آن به مردم در امور مالی و سطح استرس خود را.”

“این یک فرایند طولانی” اضافه شده Salas که هنوز نزدیک به 50000 دلار در بدهی وام دانشجویی. “وجود دارد که من فکر کردم من هرگز به توقف پرداخت تا بمیرم.'”

وام گرفته اند به رسانه های اجتماعی و سازمان های حمایتی مانند سازمان های غیر انتفاعی بحران بدهی دانشجویی برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از وای (و همچنین موفقیت اگر آنها موفق به پرداخت و یا ذبح کردن بدهی های خود را).

“در سه سال گذشته من تا به حال بسیار جامد کار در یک ردیف بالا از دانشگاه” نوشت: یکی نیویورکر در studentdebtcrisis.org.

“من را بسیار مناسب حقوق و دستمزد و من گرفتن رایگان MBA. من 401(k) و ایرا راث و قرار دادن 25 درصد از حقوق و دستمزد به من حساب پس انداز هر ماه. من حدود 45.000 دلار در بدهی وام دانشجویی — $15,000 در وام خصوصی و 30.000 دلار در وام های فدرال. من سعی می کنم به کمک 600 $در ماه برای این وام.

“سال گذشته من کمک $1,762.12 به یک تکه بزرگ از وام های فدرال در مجموع 25k. در سال گذشته که کل بدهی رفته $415. من را 300 دلار در هفت روز پیش, و من در حال حاضر مدیون $20. من شکست و اشک می ریخت وقتی که من ساخته شده است که تحقق. برای سال های من بدهی وام دانشجویی شده است این سایه حلق آویز بیش از من است.”

در واقع یک مودی گزارش در ماه ژانویه در بر داشت آهسته بازپرداخت را تبدیل به یک راننده کلیدی از آنچه که سریعترین رشد نوع از بدهی خانوار در دهه گذشته است.

بدهی وام دانشجویی افزایش یافت به $1.6 تریلیون دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 با توجه به فدرال رزرو. یک پنجم بزرگسالان — 45 میلیون آمریکایی در حال کمک به کل.

بیش از دهه گذشته مجموع خالص سالانه نرخ بازپرداخت (و یا مقدار موجود توازن حذف هر سال) برای ما وام های دانشجویی است به طور متوسط تنها 3 درصد “و بسیاری از فارغ التحصیلان اخیر پرداخت کردن تعادل خود را در همه,” مودی یافت.

ضمن اینکه بدهی های دانشجویی ساعت در FinAid.org اتحاد رسید گذشته $1.7 تریلیون و این موضوع بيشترین طول اجرا تا انتخابات ریاست جمهوری.

وام دانشجویی سختی تحت فشار قرار دادند آموزش و پرورش, نگرانی های پیش از ترس از دست دادن اشتغال و رکود در بازار برای تبدیل شدن به شماره 1 مالی disruptor در اخیر هریس نظرسنجی از طرف TD Ameritrade.

نتایج آمد در میان یک دوره تورم پایین ضبط اشتغال در بازار افزایش (قبل از coronavirus), تام بوچ مدیر عامل توزیع خرده فروشی در Ameritrade اشاره کرد.

در پنج سال, آموزش و پرورش, نگرانی های نقل مکان کرد تا به میزان متوسطی به عنوان بدهی دانشجو شروع به پریدن کرد بیش از 25 درصد در آن زمان, او گفت:, به خصوص برای millennials.

NYC DCWP که قبلا اداره امور مصرف کننده منتشر کرده است سه گزارش بدهی های دانشجویی, از جمله یکی در سال 2017 با بانک فدرال رزرو نیویورک بررسی میزان بدهی وام دانشجویی قصور و کوتاهی در سراسر محله های مختلف مطالعه شده است که تکرار در دیگر شهرستانها.

DCWP برگزار شد بدهی درمانگاه در هدفمند مناطق در سال 2018 بر اساس یافته های مشترک تغذیه — گزارش کوتاهی و قصور نرخ بالاتر در محلات با کاهش متوسط درآمد.

این ارائه می دهد راهنمایی برای وام دانشجویی وام گیرندگان در nyc.gov/studentloans و فراهم می کند مشاوره رایگان در حوزه مالی و توانمندسازی مراکز در تمام بخش نیویورک.

وجود دارد مقدار زیادی از منابع در دسترس در سراسر کشور اما وام گیرندگان باید مراقب باشید برای پیدا کردن یکی که ارائه می دهد وام دانشجویی تخصص و توان آن را یک مشاور مالی حسابدار یا وکیل گفت: بروس McClary معاون ارتباطات در بنیاد ملی برای اعتباری مشاوره و اجرا می شود که studentloanhelp.org.

سعی کنید به هدایت روشنی برای سود شرکت های تسکین بدهی های او هشدار داد.

“مشتریان پرداخت مقدار زیادی از پول به جلو و در بسیاری از موارد آنها را در سمت چپ در یک مورد بدتر از زمانی که آنها آغاز شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im