2 NYC اصلاح بخش کارکنان تست مثبت برای coronavirus

بخش شهر نیویورک از اصلاح روز جمعه اعلام کرد که دو اضافی کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در مجموع هفت کارکنان و یکی زندانی که کاهش یافته است بیمار مبتلا به این بیماری است.

یک DOC سخنگوی بلافاصله روشن اگر کارکنان در بخش های وسیع زندان پیچیده در Rikers Island.

سخنگوی گفت که هر گونه کارکنان نشان دادن نشانه هایی از درد و رنج از یک بیماری تنفسی بلافاصله به خانه فرستاد و گفت: برای نشان دادن توجه داشته باشید دکتر به همه روشن قبل از آنها می توانند دوباره وارد یک زندان شهرستان تسهیلات.

یک دکتر محقق که تست مثبت برای COVID-19 شد در روز یکشنبه اول coronavirus مرگ داخل شهر و شهرداری و نیروی کار است.

سه DOC کارکنان در Rikers هستند مورد تأیید و هشت نفر از زندانیان که نشان داد coronavirus مانند علائم منتقل شده است به یک بیماری عفونی واحد.

به روز تعداد از DOC می آید به عنوان وکیل مدافع در سراسر شهر شده اند مبارزه برای رسیدن به مشتریان خود را از Rikers و اجتناب از آنچه تسهیلات را بالا doc به عنوان یک آینده “طوفان” از coronavirus موارد است.

شهر نیویورک کمک حقوقی جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر DOC روز جمعه در منهتن دیوان عالی کشور خواستار آزادی 116 زندانی که در آن ادعا می کند در معرض خطر جدی اثرات بهداشتی از ابتلا به این ویروس.

“به روشنی در این بندگان که برای مراقبت از کسانی که در زندان های برنامه ریزی شده است برای این طوفان برای هفته ها و ماه” تادیبی خدمات بهداشتی و افسر ارشد پزشکی Ross MacDonald گفت: در یک صدای جیر جیر. “ما جمع اوری هر ابزاری از بهداشت و علم پزشکی به سعی کنید به نگه داشتن بیماران ما امن است.”

شهردار بیل د Blasio پنج شنبه اعلام کرد که او قصد دارد به بهار 40 آسیب پذیر زندانیان از Rikers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im