کلمبوس, اوهایو — دو سابق ایالت اوهایو بازیکنان فوتبال التماس کرد گناه نیست پنج شنبه به اتهامات آنها برگزار می شود یک زن در برابر او خواهد شد و تجاوز به او در این ماه.

دفاعی پشت امیر Riep و Jahsen Wint — که لگد کردن تیم روز شنبه پس از آنها متهم شدند — یک ظاهر اولیه خود را در Franklin County دادگاه شهرداری در کلمبوس و وکلای مربوطه وارد درخواست از گناه نیست.

قاضی سینتیا Ebner مجموعه ای از اوراق قرضه در 100.000 دلار برای Riep و $75,000 ز و دستور داد که مردان باید در تماس با شاکی یا هر یک از دیگر. آنها همچنین دستور داده شد به بحث در مورد او در رسانه های اجتماعی.

مورد در حال حاضر به یک هیئت منصفه است که تصمیم خواهد گرفت که آیا مردان باید تحت تعقیب.

Wint, وکیل, سام Shamansky اعلام مشتری خود را بی گناه اشاره به این که کلمبوس پلیس منتظر هفت روز او را دستگیر کنند.

“من مشتری برخی از سنگ سرد متجاوز اختطاف او نمی توانست در خیابان هفت دقیقه, نه به ذکر است هفت روز” Shamansky گفت. “این مورد است که پر از شک معقول آن را فراتر از باور است. واقعیت این است که بچه من بی گناه است.”

این زن به پلیس گفت که در فوریه. 4 او شروع به داشتن رابطه جنسی با رضایت طرفین Riep قبل از Wint به اتاق آمد و هر دو او را مجبور به رابطه جنسی.

پس از چند دقیقه آنها را متوقف و Riep گفت: کاری که او نیاز به آنچه اتفاق افتاده بود “رضایت طرفین در یک ویدیو ضبط و در حالی که خنده در او” به گفته پلیس. Riep سپس گفت: زن او نیاز به حمام قبل از او راند و او را به خانه اش.

مقامات در دادگاه گفت که پلیس ضبط ویدئو.

Shamansky یکی از بالاترین-پروفایل دفاع وکلا در کلمبوس گفت Wint همکاری کامل با پلیس قبل از Shamansky شروع به نمایندگی از او و ابراز تمایل خود را به یک دروغ سنج تست.

“من کنجکاو هستم که آیا ادعایی خود را قربانی مایل به انجام همان. من حدس می زنم جواب این است” Shamanksy گفت.

Riep وکیل کارل اشنایدر گفت: مرد جوان در حال همکاری با محققان و “غمگین و افسرده” در مورد ایالت اوهایو تصمیم به آزادی او.

Riep و ز هر دوی آنها رو به افزایش سالمندان و انتظار می رود به رقابت برای زمان بازی در ایالت اوهایو دفاعی backfield.

در رد این بازیکنان از تیم های ایالتی اوهایو مربی Ryan روز در بیانیه ای گفت که “روشن است آنها هم زندگی نمی کنند تا به استانداردهای ما و انتظارات من.”

این برنامه عمدتا اجتناب عمده کردن زمینه مشکل به عنوان روز آغاز سال دوم خود را در راس. فصل گذشته همه آمریکایی دفاعی پایان تعقیب جوان به حالت تعلیق در آمد برای دو بازی بعد از پذیرش یک وام شخصی در نقض قوانین NCAA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی