2-سال درگذشت و پس از او کاهش یافت و به یک مخزن سپتیک در تگزاس RV park — غرق شدن به عنوان امدادگران درهم به او را نجات دهد به گفته مقامات و گزارش.

کمی Charleigh نیکول نلسون راه رفتن در درب فاضلاب مخزن در بهشت لاگون RV Resort در آرنزاس پس شنبه زمانی که او سقوط نزدیک به 15 فوت با توجه به کریس-تلویزیون.

او وحشت خانواده تلاش برای نجات دختر با طناب و بیل فایده ای نداشت — به عنوان پلیس و آتش نشانان در مسابقه به صحنه محلی ایستگاه گزارش شده است.

امدادگران clambered به جلو و کودک را از طریق یک 2-پا گسترده ای سوراخ در مخزن که پر شد با 3 تقریبا پا از آب در حدود 5:30 p. m. به Rockport داوطلب آتش نشانی گفت: در آزادی مطبوعات.

آنها حذف فرزند مرده بدن از مخزن پس از حدود یک ساعت.

“این یک تراژدی وحشتناک برای خانواده این کودک همسایگان که شاهد این رویداد و همه از 1 پاسخ که کمک در بازیابی” آزادی مطبوعات می گوید.

کودک مادر دل شکسته Brittney نلسون گفت: او در “کفر” پس از مهلک قرار می گیرند.

“ما به یکدیگر چسبیده امشب…لطفا, حفظ, دعا,” او نوشت: on Facebook. “دعا برای ما اعضای خانواده که در حال سفر به ما به عنوان به خوبی. من دوست دارم هر کسی که messaged ما. ما قطعا نیاز به رفتن به yall.”

آن را بلافاصله روشن جمعه چگونه کودک کاهش یافت و به سپتیک تانک اما پارک ساکنان گفت: KRIS-تلویزیون دختر که درب مخزن buckled در زیر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im