200 نفر از پرستاران furloughed در نیویورک و کنتیکت بیش از coronavirus قرار گرفتن در معرض

دو صد پرستاران شاغل در یک بزرگراه بین ایالتی سلامت سیستم در نیویورک و کنتیکت از کار شده است پس به طور بالقوه در معرض coronavirus بیماران گزارش گفت:.

کارکنان مراقبت های بهداشتی از Nuvance سلامت باقی خواهد ماند کنار تا زمانی که آنها می توانید بدست آوردن coronavirus آزمون برای تعیین اگر آنها آلوده شدند با توجه به هارتفورد کورانت با استناد به رژیم صهیونیستی است. ند لمانت.

لمانت شد بحث در مورد وضعیت وخیم در دنبوری بیمارستان که به او گفته بود “در ظرفیت” در MSNBC “همه با Chris Hayes” زمانی که او به وحی تکان دهنده.

“خوب, من می توانم به شما بگویم, Danbury, بیمارستان در حال حاضر در ظرفیت. و آنها باید 200 پرستاران کردند چرا که آنها در تماس بودند” لمانت گفت: میزبان Chris Hayes.

بیمارستان درمان دولت اول coronavirus بیمار است. یک کارمند وجود دارد که ساکن در نیویورک نیز آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

معلوم نیست اگر همه furloughed پرستاران بر اساس صرفا در دنبوری بیمارستان. اما با توجه به هارتفورد کورانت آنها همه کار برای Nuvance نظام سلامت که متشکل از هفت بیمارستان در غرب کانکتیکات و نیویورک Hudson Valley منطقه است.

“اگر من می توانید آن پرستاران, من به طور بالقوه می تواند آنها را در بازگشت به بازی خیلی زودتر” لمانت گفت: دوشنبه شب.

“ما باید یک افزایش در تقاضا می گذرد و من از دست دادن پرستاران روز به روز که به کردند تا خود را برای یک دوره از زمان. این یک اولویت برای تست برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>