2019 مطالعه ما در بر داشت بهترین-آمادگی کشور برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر

ما بهترین بود-آماده کشور در جهان برای پاسخ به یک بیماری همه گیر در یک گزارش به این نتیجه رسیدند در سال 2019 با وجود شکایت از دموکرات ها که رئیس جمهور تهمت سوخته به سازمان های دولتی هستند که در خط مقدم ملت را coronavirus پاسخ.

ارزیابی طرح تهدید هسته ای و Johns Hopkins Center for سالم امنیتی منتشر شد در ماه اکتبر گذشته.

جهانی بهداشت در ایران شاخص شده بود با راهنمایی از یک بین المللی پانل از کارشناسان از 13 کشور و رتبه بندی آمادگی 195 کشور پس از شیوع بیماری ابولا.

آن هشدار داد که هیچ کشور کاملا به رسیدگی به یک بیماری همه گیر.

آمریکا رتبه بالا در پنج تا از شش دسته مورد بررسی قرار گرفت اما گل کمتر در خطر کلی از تهدیدات بیولوژیکی به دلیل ناآرامی های اجتماعی, تروریسم و عدم اعتماد عمومی به دولت است.

فاکس نیوز گزارش داد در شاخص اواخر روز سه شنبه.

تهمت بود به نام “نژادپرستانه” و پس از او بسته مرز ایالات متحده به چین در ماه های ژانویه – هفته پس از اولیه coronavirus شیوع گزارش شده در ووهان.

Dr. Anthony Fauci, یک متخصص بیماری های عفونی در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی اعتبار است که با مهار گسترش این ویروس در ایالات متحده است.

دیگران انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای برش بودجه برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خروج از کشور در معرض یک بیماری همه گیر مانند coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد یک برش اما کنگره آن را رد کرد و این افزایش به $7.7 میلیارد دلار از رقم 7.2 میلیارد دلار در سال 2019.

“CDC پاسخ عالی بوده که از آن شده است در گذشته” جان آورباخ رئیس حزبی اعتماد به امریکا, سلامت, که با این نسخهها کار با دولت در پاسخ به بحران گفت: فاکس نیوز.

او اضافه کرد که صفوف از دانشمندان برتر در CDC باقی مانده است پایدار بیش از سه سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im