2020 کارشناسی ارشد به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس

یک سنت بر خلاف هر گونه دیگر است در حال حاضر یک رویداد ورزشی مانند هر دیگر.

2020 کارشناسی ارشد گلف مسابقات انتخابی رویداد در این تقویم به تعویق افتاده است با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12. تایگر وودز قهرمان دفاع.

“با توجه به آخرین اطلاعات و تجزیه و تحلیل متخصص ما در این زمان تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن, کارشناسی ارشد, مسابقات, آگوستا ملی زنان و درایو چیپ و زدن توپ های ملی نهایی” باشگاه گلف آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت: صبح روز جمعه.

“در نهایت سلامت و رفاه هر کس در ارتباط با این حوادث و شهروندان آگوستا جامعه ما منجر به این تصمیم. ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در تاریخ بعد.”

تعویق می آید پس از این بازیکنان در مسابقات قهرمانی زیر سه رویداد در تور PGA تقویم لغو شد پنج شنبه شب. در اوایل روز شنبه, مارس جنون بود لغو MLB فصل به تعویق افتاد و NHL فصل متوقف شد, پیوستن به NBA در وقفه با توجه به بحران بهداشت و درمان.

کارشناسی ارشد آن 86-سال سابقه نبوده است برگزار خارج مارس یا آوریل با توجه به ESPN.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>