میلیون ها نفر از آمریکایی ها پرداخت میلیاردها دلار برای هیچ چیز.

آنها یارانه برخی از بزرگترین شرکت ها در امریکا با خرید کارت های هدیه هستند که هرگز نقد و گرفتن اعتبارات فروشگاه که استفاده نشده. دیگر صبر کنید تا زمانی که یک عدم شارژ را کاهش می دهد کارت ارزش.

برجسته جمعی کارت هدیه/فروشگاه تعادل اعتباری است که 20 میلیارد دلار بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط Bankrate.com. که حدود 167 برای هر فرد بالغ آمریکایی است.

“من باید اعتراف کنم این مقدار شگفت انگیز هستند. مردم فقط به گرفتن این کارت و سپس فراموش کردن در مورد آنها گفت:” Bankrate صنعت کارت تحلیلگر تد Rossman اضافه کرد که برخی از شرکت های بزرگ “میلیاردها دلار استفاده نشده ارزش است.”

این Bankrate مطالعه نشان داد که 22 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که استفاده نشده خود را به اعتبارات در محدوده ارزش از 50 $به $99; 21 درصد بین 100 $و $199; 14 درصد بین 200 $و $499; و 5 درصد 500 دلار یا بیشتر.

وای تمایل به بالاترین میزان استفاده نشده اعتبار — حدود 234 — در مقایسه با متولدین ($151), نسل Xers ($128) و نسل Zers, ($103). و کسانی که با درآمد سالانه 80.000 دلار یا بیشتر به احتمال زیاد به استفاده نشده ارزش مطالعه گفت.

“با توجه به 2009 کارت عمل” این مطالعه گفت: “در آن صادر کننده می تواند شارژ ماهانه هزینه عدم فعالیت کشیده از تعادل کارت خود را در کارت های هدیه که رفته اند استفاده نشده برای یک سال یا بیشتر. شما هر چند باید پنج سال از فعال سازی تا کارت هدیه خود را از نظر قانونی می تواند منقضی خواهد شد.”

وجود دارد راه هایی برای جلوگیری از پرداخت یارانه به شرکت های بزرگ علاوه بر این فقط با استفاده از اعتبار خود را. Rossman گفت: سایت های مانند Cardpool.com خرید استفاده نشده ارزش کارت برای حدود 60 سنت دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی