250000 مورد کووید در 8 روز: رشد در لس آنجلس به کجا می‌رود؟

[ad_1]

در هشت روز گذشته، نزدیک به 250000 مورد مثبت ویروس کرونا در شهرستان لس آنجلس گزارش شده است، یک رکورد که نشان می دهد نوع Omicron با چه سرعتی در حال گسترش است.

علاوه بر این، با میانگین آزمایش نزدیک به 115000 نفر در روز در هفت روز گذشته، بیش از 20 درصد از افراد تست ویروس را مثبت اعلام کردند.

با توجه به مسیری که Omicron در آفریقای جنوبی، اروپا و شهرهای آمریکایی مانند نیویورک طی کرده است، این جهش نفس گیر است، اما انتظار می رود. اما نکات مهمی وجود دارد، از جمله تعداد بیماران بدحال بسیار کمتری نسبت به پرش در زمستان گذشته. کسانی که واکسینه شده و تقویت شده اند به طور کلی از بیماری جدی اجتناب می کنند.

پس Omicron به کجا می رود و چقدر بدتر خواهد شد؟ مقامات انتظار دارند تعداد مبتلایان همچنان در حال افزایش باشد. اکنون ما اینجا هستیم:

بیمارستان ها

بستری شدن در بیمارستان شهرستان لس آنجلس در هفته گذشته تقریباً دو برابر شد و تا روز یکشنبه به 3472 بیمار رسید. گسترش سریع COVID-19 باعث شده است که مراکز پزشکی با کارکنان کمتری باقی بماند و نگرانی‌هایی در مورد مراقبت ایجاد شده است.

با این حال، افراد کمتری به طور جدی با نوع Omicron بیمار می شوند. حتی اعداد بستری شدن در بیمارستان نیز تمام ماجرا را بیان نمی کند، زیرا در برخی از شهرستان ها درصد رو به رشدی از بیمارانی وجود دارد که با عفونت کروناویروس در بیمارستان ها بستری می شوند اما برای چیزی غیر از COVID-19 درمان می شوند.

دکتر برد اسپلبرگ، پزشک ارشد مرکز پزشکی لس آنجلس-USC، روز جمعه گفت: «این بسیار متفاوت از چیزی است که یک سال پیش از آن گذشتیم. واضح است که تعداد آزمایش‌های مثبت در واقع بیشتر از یک سال پیش است – و من درک می‌کنم که چرا با توجه به این اعداد رو به افزایش بسیار ترسناک است – اما میانگین بروز به طور قابل توجهی کمتر است.

اسپلبرگ گفت، در طول آخرین جهش زمستانی، حدود 80 درصد از بیماران مبتلا به کرونا در بخش اورژانس بیمارستان دولتی پیشرو در بیمارستان بستری شدند و نزدیک به نیمی از آنها به بخش مراقبت‌های ویژه رفتند. در حال حاضر تنها حدود یک سوم بیماران کرونایی بستری می شوند و حدود 20 تا 25 درصد از آنها به بخش مراقبت های ویژه مراجعه می کنند.

او گفت: “این به شما احساس تفاوت در اندازه را می دهد.” “به همین دلیل است که سال گذشته از بسیاری جهات بسیار پر استرس بود. سال گذشته در آستانه تریاژ بیمار بودیم.

دکتر رجینا چینشیو کونگ، معاون مسئول بهداشت منطقه، روز جمعه گفت، در اورنج کانتی، حدود پنج بیمارستان از 25 بیمارستان آن “به دلیل کمبود شدید کارکنان” کارکنان بیشتری از ایالت می خواهند و انتظار می رود درخواست های بیشتری نیز ارائه شود.

بخش های اورژانس دارای تعداد محدودی تخت و کارمند هستند. Chinxio-Kwong گفت که او شنیده است که 10٪ تا 20٪ از کارگران به دلایل ویروس کرونا در دسترس نیستند و آن را “وضعیت وحشتناک” خواند.

Chinxio-Kwong گفت، آمبولانس‌ها تا 52 دقیقه در بیمارستان‌ها منتظر می‌مانند تا بیماران را رها کنند، که بسیار بیشتر از هدف 30 دقیقه‌ای است. علاوه بر این، اکثر بیمارستان ها چادرهایی را برای افزایش ظرفیت برپا کرده اند و اورنج کانتی پذیرش بیماران بیمارستانی را که از شهرستان های همسایه منحرف شده اند، متوقف کرده است. با این حال، تاکنون بیمارستان‌ها کمبود شدید تخت مراقبت‌های ویژه را مشاهده نکرده‌اند.

وزارت بهداشت عمومی دستورالعمل‌های جدیدی را صادر کرده است که به بیمارستان‌ها و مراکز پرستاری واجد شرایط اجازه می‌دهد تا متخصصان بهداشتی را که در معرض ویروس کرونا قرار گرفته‌اند یا آزمایش آن‌ها مثبت بوده و بدون علامت هستند، فوراً بدون انزوا یا آزمایش‌های اضافی به سر کار بازگردند.

کارگران باید از ماسک‌های تنفسی N95 استفاده کنند و در حالت ایده‌آل فقط باید با بیماران مبتلا به کرونا تعامل داشته باشند. با این حال، ایالت اذعان کرد که ممکن است در صورت کمبود شدید پرسنل یا در شرایطی مانند بخش های اورژانس که همیشه مشخص نیست چه بیمارانی آلوده هستند، این امکان وجود ندارد.

این راهنما گفت که خدماتی که قوانین تسهیل شده را اتخاذ می کنند ابتدا باید تغییرات رویه های غیر ضروری را در نظر بگیرند و تمام تلاش خود را برای جذب کارکنان قراردادی یا ثبت نام شده اضافی انجام دهند که از روز شنبه اجرایی شد و تا 1 فوریه به قوت خود باقی خواهد ماند.

آزمایش کردن

انجام آزمایش کرونا می تواند یک تجربه خسته کننده با صف های طولانی و عدم انجام آزمایش در خانه باشد.

افزایش تقاضا برای آزمایشات، مقامات بهداشتی شهرستان لس آنجلس را بر آن داشته تا برنامه آزمایش خانگی را متوقف کنند زیرا آنها با “تاخیر در تدارکات پردازش این کیت ها” مقابله می کنند.

برخی از تست های آنتی ژن خانگی با قیمت سه برابر خرده فروشی دوباره فروخته می شوند. برای کمک به محدود کردن قیمت‌ها، فرماندار گاوین نیوسام روز شنبه فرمان اجرایی برای حمایت از خریداران امضا کرد.

بر اساس این دستور، فروشندگان نمی توانند قیمت کیت های تست کرونا در خانه را بیش از 10 درصد از بالاترین قیمتی که ابتدا توسط فروشنده در 1 دسامبر تعیین شده بود، افزایش دهند. این دستور همچنین فروشندگانی را که قبلا کیت های تست خانگی را نفروخته اند ممنوع می کند. قیمتی بیش از 50 درصد از مبلغی را که برای کیت تست پرداخت کردند تعیین کنید.

همچنین ابزارهای اضافی را برای آژانس هایی مانند وزارت دادگستری کالیفرنیا و سازمان های مجری قانون محلی فراهم می کند تا در برابر افزایش قیمت ها اقدام کنند. این تخلف می تواند منجر به جریمه تا 1000 دلار، حبس تا شش ماه یا هر دو شود. تخلف همچنین می تواند منجر به نقض قانون رقابت ناعادلانه شود که می تواند مجازات های بیشتری را در پی داشته باشد.

وکیل در کالیفرنیا ژنرال راب بونتا اعلام کرد که کسانی که قربانی افزایش قیمت شده اند باید با دفتر او به نشانی oag.ca.gov/report شکایت کنند یا با مجریان قانون محلی تماس بگیرند.

نیوسام همچنین روز جمعه اعلام کرد که نیروهای گارد ملی در سراسر ایالت مستقر خواهند شد تا در انجام آزمایشات کمک کنند.

“طرح گارد ملی بیش از 200 عضو Cal Guard را در 50 سایت Optum Serve در سراسر ایالت مستقر می کند، کارکنان بالینی موقت را در حین استخدام کارکنان دائمی، اضافه کردن ظرفیت ورودی، کمک به کنترل جمعیت و پر کردن شکاف های کارکنان فراهم می کند. – همه در تلاش برای آزمایش های بیشتری را برای کالیفرنیایی های بیشتری انجام دهید. در بیانیه استانداری آمده است: هفته آینده اعضای اضافی گارد با ظرفیت های مشابه مستقر خواهند شد.

تامین مالی

بر اساس پیشنهاد بودجه ای که Newsom هفته آینده برای قانونگذاران ایالتی ارسال می کند، کالیفرنیا 2.7 میلیارد دلار برای تلاش های جدید برای پاسخ به افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا از جمله ظرفیت آزمایش اضافی و کمک های بیمارستانی هزینه خواهد کرد.

فرماندار همچنین از قانون‌گذاران می‌خواهد تا به پیش‌نویس قوانین جدید پرداخت هزینه بیماری کووید برای کالیفرنیایی‌ها کمک کنند، با الگوبرداری از سیاستی که پاییز گذشته منقضی شد و کسب‌وکارهایی با ۲۶ کارگر یا بیشتر را ملزم می‌کرد تا حداکثر دو هفته مرخصی استعلاجی با حقوق اضافی ارائه دهند. کارمندان باید از خود مراقبت کنند. یا یکی از اعضای خانواده

مشاوران نیوزام روز شنبه گفتند که فرماندار هنگام ارسال برنامه هزینه‌های دولتی سالانه خود در روز دوشنبه به مجلس، از قانون‌گذار می‌خواهد تا برای حل اولین 1.4 میلیارد دلار بسته جدید واکنش به همه‌گیری، اقدام سریع انجام دهد. بیشتر بودجه اولیه صرف گسترش برنامه‌های آزمایش می‌شود و مابقی صرف تلاش‌های مقابله با ویروس در زندان‌های کالیفرنیا می‌شود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum penetrasyon testiistanbul duşakabinanalbuy instagram followers with credit cardturkuaz korsan taksinulled themeshovarda girişBetnisperabetsekabetbetnanobetgarantibetsatkusadasi escortGebze Escortekonomikripto paraarkadaşlık sitesisu kaçağı bulmaweb tasarımtuzla halı yıkamamadeni yağlarjakuzisinekliktemizlik şirketi istanbulyükselmesi beklenen kripto paralarmobil ödeme bozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme Bozdurma