26 ساله نیویورکر با کروناویروس, ‘نمی تواند صحبت می کنند پیاده روی’

یک مرد 26 ساله در نیویورک سیتی زن می گوید coronavirus فرود آمد و او را در بیمارستان اکسیژن — با وجود داشتن هیچ زمینه ای از علائم است که خود را در معرض خطر بالاتر برای این اشکال با توجه به گزارش.

فیونا لویناشتاین گفته سی ان ان گفت او در حال برنامه ریزی برای سوار کردن بیماری در خانه پس از پایین آمدن با یک تب در مارس 13.

“تب ادامه داشت از طریق روز بعد زمانی که من شروع به تجربه یک سرفه” لویناشتاین گفت.

اما در عرض دو روز او گفت که او شروع به احساس بهتر شد و تحت این تصور که بدترین بود.

“من شروع به برنامه ریزی برای دوش گرفتن در روز دوشنبه بازگشت به برخی از وظایف خانواده,” لویناشتاین گفت.

روز بعد او شروع به استفراغ و تجربه لرزد و همچنین تنگی نفس.

“آن را تشدید سراسر دوشنبه به نقطه که در آن من تا به حال برای رفتن به ER چون من نمی تواند صحبت می کنند نمی تواند راه برود نمی تواند غذا خوردن,” او گفت: خروجی.

لویناشتاین درمان شد برای دو روز در بیمارستان که در آن او قرار داده شده در اکسیژن با توجه به سی ان ان. او از سال منتشر شده است و در حال حاضر همچنان در انزوا به عنوان او بهبود یابد از این مصیبت.

“من احساس بهتر در هر روز وجود دارد اما برخی از طولانی علائم پس از آن احتمالا می تواند در حالی که قبل از من به من عادی خود,” او گفت:.

او هشدار داد که دیگران در مورد چگونه به سرعت شما می توانید تشدید می شود — حتی برای بزرگسالان جوانتر مانند خودش.

“من قطعا در مورد انکار چقدر جدی آن را می توانید دریافت کنید,” او گفت:.

در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 50,000 موارد COVID-19 به عنوان تلفات صعود بیش از 600 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>