300 تگزاس undress به کروناویروس در طول ‘پنگ متحرک’

حدود 300 نوجوان قرار گرفتند به کروناویروس در دوران اخیر “پنگ متحرک” در تگزاس که در طی آن چند تن از آنها در انتظار نتایج آزمایش و برخی از آنها پس از پیدا آلوده با توجه به گزارش.

این دبیرستان با حضور دانش آموزان, پارتی, نزدیکی لیکوی در شهرستان تراویس در تاریخ 20 ژوئن در حالی که تعدادی از آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت خود را COVID-19 آزمون چهارم Worth Star-Telegram گزارش شده است.

چند بعدا متوجه شدم که آنها آزمایش مثبت با توجه به این مقاله است.

لیکوی شهردار شنی Cox پیش بینی جرم جمع آوری منجر به بیشتر موارد در حالت ضربه با شکستن رکورد بستری شدن در بیمارستان.

“متاسفانه ما caseload است که احتمالا رفتن به افزایش و آن را به دلیل وجود یک حزب بزرگ این شنبه گذشته” کاکس گفت: در Facebook تصویری.

هر کس که در این مراسم شرکت دستور داده شده است به خود قرنطینه برای 14 روز. علاوه بر این هر کسی که در تماس با کسانی که به حزب باید خود را منزوی برای دو هفته.

کاکس با سی ان ان گفت که هنوز مشخص نیست که آیا حزب منجر به تعداد زیادی از موارد در این منطقه است. این شهر تا به حال 105 مورد 50 نفر از آنها در حال حاضر فعال او اضافه شده است.

Teens were exposed to coronavirus during a “pong fest” in Texas.
شدند در معرض coronavirus را در یک “پنگ متحرک” در تگزاس است.iStockphoto

صدفی, پارک, یک سخنگوی با آستین Homeland Security & Emergency Management, سی ان ان گفت که مقامات در مورد قرار گرفتن در معرض چرا که سلامت کارگران “پرسیدن که شرکت در مجالس ذکر شود برای تماس با ردیابی اهداف در زمانی که مردم در حال گرفتن تست شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>