42-ساله کوئینز دبیرستان دستیار اصلی می میرد از coronavirus

محبوب ملکه کاتولیک دبیرستان دختران بسکتبال مربی و مدیر مدرسه, مرده است از coronavirus مدرسه اعلام کرد.

یوسف Lewinger, 42, که صرف 20 سال در مری لوئیس آکادمی خصوصی دختران مدرسه جامائیکا شهرکهای درگذشت شنبه به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از این ویروس کشنده مدرسه اصلی گفت: در توییتر ارسال در روز شنبه.

“او به طور خستگی ناپذیری در خدمت مری لوئیس آکادمی برای 20 سال به عنوان معلم و مربی و دستیار مدیر ورزشی, ورزشی, مدیر, و در حال حاضر به عنوان دستیار اصلی” اصلی ان O’Hagan-Cordes نوشت. “ما دعا می کنیم که دیگران که وارد این بیماری بهبود می یابند و بازگشت به خانواده خود را. ما دعا می کنیم برای کسانی که در خط مقدم تلاش خود را برای نجات جان انسان ها است که آنها خود را امن هستند.”

Lewinger همچنین خدمت در هیئت مدیره آموزش و پرورش از میدان فرانکلین اتحادیه رایگان مدرسه منطقه که در آن او انتخاب شد در سال 2015 و به عنوان هیئت مدیره رئیس جمهور در سال 2016 مدرسه مقامات منطقه گفت: در آزادی مطبوعات.

“در حالی که از دست دادن زندگی به این ویروس وحشتناک غم انگیز عبور از یکی از خود ما بازدید ما به خصوص سخت” مدارس سرپرست Jared شکوفه نوشت: یکشنبه. “در حالی که بسیاری از کارکنان ما در حال کار از راه دور, لطفا می دانم که ما یک تیم در دسترس برای حمایت از کارکنان و فرزندان و یا پدر و مادر که ممکن است نیاز به صحبت.”

بهترین و شناخته شده برای سهم خود را به مری لوئیس آکادمی Lewinger سال گذشته نام یکی از مدارس “پیشگامان” با توجه به گزارش در کوئینز کرونیکل.

او جان سالم به در با همسر و سه فرزند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>