همیشه در حال تغییر تام بردی رایگان-آژانس چشم انداز می تواند مدعی جدید.

با توجه به تام E. کوران از Pats خودی میهن پرستان و تیتان دو به احتمال زیاد مقصد 42 ساله بردی اما 49ers “در حال بسته شدن در خارج.” The 49ers خواهد بود یک گزینه منطقی برای یک زن و شوهر از دلایل: این می تواند یک بازگشت به خانه برای شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. بومی و این تیم در حال حاضر یکی از سوپر باول مورد علاقه های شما.

“من فکر می کنم آن را از هر دو (طرف),” کوران گفت SiriusXM را سگ دیوانه رادیو از منافع بالقوه. “من فکر می کنم وجود دارد تجدید نظر شود. چه جالب است که در مورد پرستان ارسال جیمی Garoppolo در خارج وجود دارد برای چنین کوتاه وثیقه؟”

آه بله که Garoppolo مرد. بردی سابق پشتیبان گیری در وسط از پنج سال $137.5 میلیون معامله اما این ساختار در چنین راهی که 49ers او را بدون یک کلاه رسید. به شما به عنوان انتظار می رود, 49ers شده اند تزلزل در حمایت خود را از Garoppolo پس از سه ماهه چهارم مبارزات با کمک ستاد’ باز گشت در سوپر باول سال 2020 آخرین شب پره.

“بسیار افتخار از جیمی و من نمی توانم صحبت می کنند به اندازه کافی در مورد آنچه که یک هم تیمی او است” 49ers GM جان لینچ به خبرنگاران گفت: در هفته گذشته NFL ترکیب. “از زمانی که او وارد ساختمان ما او هر کس دیگری در اطراف او بهتر است و من فکر می کنم او ادامه داد: برای انجام این کار است.

“او اولین فصل کامل به عنوان یک نویسنده در NFL و به پایان رسید تا در سوپر باول. من می دانم که جیمی احساس می کند به همان شیوه — همه ما; ما به سمت چپ کمی وجود دارد (در سوپر باول) و این شرم آور است. این چیزی است که ما قصد داریم برای مقابله با, واقعا, برای بقیه زندگی ما. اما هیچ کس نمی داند که بیش از او. من فوق العاده با افتخار به عنوان ما کل سازمان برای راه او خود را به کار گرفته و راه او را و راه او را نوع اجازه دهید تیم ما است.”

اما کوران شناور یک نظریه در مورد چگونگی Belichick می تواند هماهنگ کارفرمایی این وضعیت پس از برخورد 28 ساله Garoppolo به سان فرانسیسکو در سال 2017.

“می تواند Belichick فقط بگو سلام چرا شما با ثبت نام در این مرد (بردی) هنگامی که او می شود در دسترس دو سال ؟ من جیمی بازگشت او به شما سوپر باول شما می تواند احتمالا تا به حال در این سال اگر شما تا به حال بردی و ما از اول شروع'” کوران گفت.

“این امر می تواند جالب برای دیدن اگر این چیزی است که اتفاق افتاد… بله (Belichick خواهد بود در هیئت مدیره) به طوری که [جاش] تیم mcdaniels. که خواهد بود که بهترین سناریو را تمام راه را در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im