میامی — به جای عقب موقعیت در NFL قرار بود مرده است. اگر نه مرده در حمایت از زندگی و نزدیک به انقراض است.

The 49ers و کایل Juszczyk ظاهرا این یادداشت می کنید.

احساس رایگان برای تماس با Juszczyk هر آنچه که شما انتخاب می کنید — fullback, تنگ, پایان, H-back در حال اجرا به عقب, گیرنده, ترکیبی.

او ذکر شده در فهرستی رسمی به عنوان یک بیمارستان. اما او خیلی بیشتر. Juszczyk است 49ers’ سوئیس ارتش چاقو که به خوبی ممکن است یک فاکتور X برابر اشراف در سوپر باول سال 2020 در روز یکشنبه در Hard Rock ورزشگاه.

Juszczyk پتانسیل به قطعه شطرنج 49ers سر مربی Kyle Shanahan با استفاده از به کیش و مات ستاد و آوردن لومباردی جایزه به سان فرانسیسکو برای اولین بار پس از سال 1994.

“او ذکر شده به عنوان یک جای عقب اما او نقش گیرنده تنگ پایان در حال اجرا پشت, همه چیز, بنابراین داشتن یک پسر بود که باعث می شود آن را دشوار است در دفاع و باعث می شود ما سخت به دفاع از” 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo روز سه شنبه گفت.

“کایل هرگز درب ظرف را در ظرف” Juszczyk گفت نوآورانه سر مربی. “او نمی ترسم به خط من هر جا — اجرا می شود, راه, مسدود کردن هر موقعیت در دفاع. واقعا این اعتقاد در من و نه محدود کردن من به هر چیزی است.”

ثبت نام در اینجا برای ما منحصر به فرد سوپر باول سال 2020 پیش نمایش کنفرانس تماس بگیرید.

Shanahan و Juszczyk هستند simpatico زن و شوهر است. هر دو درخشان — Shanahan پسر موفق NFL سر مربی و Juszczyk یک فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد.

Shanahan و مدیر کل جان لینچ بودند هوشمند به رسمیت شناختن آنچه که می تواند آنها را با Juszczyk زمانی که آنها امضا شده او را به چهار سال 21 میلیون دلار رایگان-عامل قرارداد در سال 2017 — شماره که چشم ظاهر به بسیاری از سراسر لیگ به دلیل, بعد از همه, او تنها یک بیمارستان.

داشتن Juszczyk در این تیم اجازه داده است Shanahan به نمایش توهین آمیز خود را با نبوغ راه او با استفاده از او در مبدل سازند مجموعه ها و حرکات.

برای به دست آوردن یک درک مناسب از چقدر دشوار است Juszczyk حضور باعث می شود 49ers جرم به دفاع از آن ثابت گمراهی و تعدد پست رفت به سان فرانسیسکو بازیکن دفاعی را توضیح دهد.

“Juce است در جهان خود را — او نادر مرد به یک X factor” دفاعی مقابله با DeForest Buckner گفت.

Kyle Juszczyk
کایل Juszczykگتی ایماژ

“او یکی از بزرگترین سلاح ما در جرم و خنده دار می گویند با توجه به چگونه بسیاری از سلاح های ما فراموش شده” linebacker فرد وارنر گفت. “آنچه که او اجازه می دهد تا Kyle [Shanahan] را با بازی-تماس و قادر بودن به استفاده از تشکل های مختلف و پرسنل گروه شگفت انگیز است. او آن را تمام کند. آن را سخت به فکر می کنم از هر کسی که انجام آن را به عنوان به خوبی به عنوان او است.”

هنگامی که دی فورد در حال حاضر یک 49ers دفاعی پایان بازی با روسای فصل گذشته او به یاد می آورد در مواجهه با Juszczyk در هفته 3 جلسه برنده کانزاس سیتی 38-27.

“من بالا رفت و در برابر او سال گذشته بود که یک مشکل” فورد گفت. “کایل می دانستم که هر حکومت [بازیکن واگذاری در ستاد]. که مرتب سازی بر اساس رویکرد خود را به او چگونه حملات دفاع. هنگامی که شما یک مربی و یا یک بازیکن است که می تواند تشریح و می دانم آنچه شما باید انجام دهید این است که یک چیز بسیار ترسناک به بازی در برابر.”

جانباز چپ مقابله با جو Staley شگفت زده در نه تنها Juszczyk نادر همه کاره, اما چگونه هوشمند او است.

“Juce باور نکردنی است — نه تنها مسدود کردن اما به طور کلی درک و آگاهی از جرم چون ما خیلی قبل از ضربه محکم و ناگهانی حرکات و می خواند و تشکل های مختلف,” او گفت:. “او تا به یک درک کامل از آنچه که ما انجام ادبانه. بدون او و دانش خود در آن خواهد بود نوع سخت به اجرای جرم ما. او همه چیز را واقعا خوب و بسیار فریبنده با آنچه او می کند. او تفاوت های ظریف کوچک با بازی که مردم متوجه نیست واقعا تحت تاثیر قرار چگونه یک دفاع تلاش می کند برای حمله به ما.”

به دلیل چگونه به طور موثر 49ers باید اجرای توپ در دو حذفی برنده Juszczyk است اجرا نمی شود و یا گرفتار یک توپ در postseason به جای فقط خواسته برای جلوگیری از. که باعث می شود سوپر باول LIV رسیده برای Shanahan به تماس چند تهاجمی بازی می کند برای او به عنوان یک شکل از حمله غافلگیرانه.

به جای عقب موقعیت است که به ظاهر از رده خارج. در آسوشیتد پرس’ سالانه همه طرفدار تیم در این سال, برای مثال, آن را نمی کند حتی تشخیص موقعیت. در محل بیمارستان است که چیزی به نام “انعطاف پذیری.”

کارولینای مسیحی McCaffrey به رسمیت شناخته شد به عنوان هر دو تمام نرم افزار های در حال اجرا به عقب و “انعطاف پذیری.”

“این کمی آزار دهنده به صداقت به عنوان یک بیمارستان برای دیدن که بی احترامی” Juszczyk گفت. “اما امیدوارم ما را ببینید که به عقب می آیند در سراسر. مردم می خواهم به می گویند fullback موقعیت مرده است.”

اگر شما پرداخت هر گونه توجه به 49ers در سوار خود را به میامی و سوپر باول LIV آن ندارد مرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de