49ers RB در تام برادی-به-سان فرانسیسکو بحث: ‘آن را ‘مضحک’

تام بردی به 49ers حدس و گمان بوده است چرخش اخیرا اما یک سان فرانسیسکو بازیکن است که مستقیما در جیمی Garoppolo گوشه.

“این مضحک” در حال اجرا بازگشت جف ویلسون جونیور گفت: Sports Illustrated چهارشنبه. “او فقط در زمان ما تمام راه را به سوپر باول فصل [15] برنده است. منظور من وجود دارد نه بسیاری از quarterbacks که حتی در این لیگ که فقط تا به حال یک فصل مانند آن. و سپس شما را از آن فصل در نظر گرفتن یک تیم به تمام راه را به سوپر باول به مذاکرات در حال معامله?

“او یک کارفرمایی” ویلسون گفت: از 28 سال Garoppolo که منجر 49ers به سوپر باول در فصل گذشته. “او که در راه بوده است تا کنون از او شده است به سان Fran. این فقط مایه تاسف است که او صدمه دیده است و سال قبل و پس از آن نوع شما می دانید انداخت او را در بیابان کمی, اما او آمد پشت در مثل او هرگز به سمت چپ و در زمان یک تیم به تمام راه را به سوپر باول پس چگونه شما می توانید بحث در مورد حرکت او ؟ و یا تجارت او را به یکی دیگر از تیم؟”

بردی موفق به کسب شش کاسه فوق العاده با میهن پرستان اما Garoppolo شد thisclose به برنده اول خود را. اما او 49ers منفجر 10 نقطه سرب به عنوان سه ماهه چهارم و سقوط 31-20 به ستاد در سوپر باول.

Garoppolo نیز منجر به 49ers به 13-3 به طور منظم فصل mark فصل گذشته پرتاب 27 touchdowns تنها با 13 interceptions.

Garoppolo بود که معامله از میهن پرستان به 49ers در Oct. 31, 2017 نیز دریافت بیشتر از نوع ظریف پشتیبانی از تمام نرم افزار های تنگ پایان جورج بازیگوش که ارسال شده جشن تصویر از خودش را با Garoppolo بدون در نظر Instagram.

در دیگر بردی اخبار طولانی-پیش بینی بحث بین بیل Belichick و افسانه ای کارفرمایی در نهایت اتفاق افتاد سه شنبه.

آن را “رفتن نیست به خوبی” با توجه به بوستون هرالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im