میامی — تیم ها از اینجا دریافت کنید البته. The 49ers و ستاد در اینجا به دست آورده راه خود را در اینجا ، اما نه به همان شیوه ،

پاتریک Mahomes ممکن است به عنوان به خوبی برنامه ریزی شده اند که برنامه سفر سرنشین این پرواز چارتر از کانزاس, شهرستان, بررسی هم تیمی های خود به JW Marriott Turnberry توچال & آبگرم در فلوریدا و پخته شده تا برخی از غذاهای دریایی فلوریدا برای هم تیمی های خود در طول هفته را در اینجا. هر بازیکن همیشه بیشتر شده است مسئول حمل و تیم خود را به سوپر باول از این 24 سال احساس ؟

جیمی Garoppolo به نظر می رسد به عنوان اگر او می تواند با بازی در “کارشناسی” حتی اگر او را با بازی خود 49ers. او آمده است تا با برخی از بزرگ اجرای این فصل و منطقه خلیج او را دوست دارد حتی اگر همه متوجه می شود در زمان و به خصوص تا کنون در پلی آف که 28 ساله است که یک عضو از گروه و به دور از یک هنرمند انفرادی.

اگر ترجمه کارفرمایی جنگ است چیزی که شما هدایت روشن از سوپر باول سال 2020 در روز یکشنبه در Hard Rock ورزشگاه. این رقم به یک مبارزه عادلانه. اگر شما بیشتر به جذاب ترکیب هیرو در هر دو طرف توپ اگر 49ers’ کشنده دفاع در مقابل ستاد’ قاتل سرعت شما می شود رفتن در آن را داشته باشد. اگر دیدن چگونه یک تاریخی کارآمد در حال اجرا بازی می تواند حمل Niners به یک عنوان و یا اگر یک متعالی ورزشکار مانند Mahomes می تواند این ستاد با تحمل خود هدیه این است که باید ببینید سرگرمی.

The 49ers (15-3) به دنبال ادعای خود ششم لومباردی جایزه و برای اولین بار از بعد از فصل سال 1994 زمانی که آنها را ضرب و شتم شارژر در جو رابی ورزشگاه — همان نقطه ای (با نام های مختلف) این بازی برگزار خواهد شد. جدید ترین سوپر باول ظاهر برای 49ers پس از فصل 2012 زمانی که khezri و Niners از دست داد وحشی شلیک به کلاغ در نیواورلئان.

اشراف (14-4) برنده سوپر جام IV برای کمک به طلیعه چیزی بودن در NFL-AFL ادغام بوده اند اما در پشت صحنه بزرگ در 50 سال است.

“بودن در سازمان حق با حق مربیان حق هم تیمی های … در این لیگ در مورد یک فرد” Mahomes گفت. “آن را در مورد کارفرمایی. آن را در مورد تیم خود را و چگونه شما بیرون رفتن وجود دارد و بازی به عنوان یک تیم و بازی با هم.

“بنابراین من فکر می کنم با هر دو من و او ما قرار داده شده است در بسیاری از موقعیت و ما سعی کرده ایم به حداکثر رساندن که هر روز ما این فرصت ها. من فکر می کنم جیمی هم همین را می گویند.”

خوب برای بسیاری از هفته پیشرو به بازی جیمی خونسردی منحرف سوالات بررسی مفهوم او یک تماشاچی — هک او انداخت فقط هشت پاس در بازی NFC قهرمانی — به عنوان یک سنگ جامد دفاع و نیروگاه عجله حمله انجام 49ers به محرک حذفی پیروزی بیش از وایکینگ ها و هکرها.

“شما می خواهید به پرتاب اما زمانی که شما عجله توپ برای هشت یا نه متری حمل آن را مانند” آیا ما واقعا می خواهید به پرتاب؟’ “Garoppolo گفت.

“آیا کسی متوجه چقدر خوب ما در حال اجرا توپ؟” 49ers مربی Kyle Shanahan گفت: از غیر پرتاب NFC عنوان-پیروزی بازی. “نمی توانیم فقط در حال اجرا آن را به زدن توپ و سعی کنید به پیروزی سه به صفر است. جیمی هرگز نباید عذر خواهی برای ما در حال اجرا توپ بیش از حد خوب است.”

جیمی GaroppoloAP

وجود دارد هیچ معذرت خواهی ناشی از روسای تنها شل-جاوید هیبت در عجایب Mahomes. او آغاز شده است چهار بار در پلی آف و اشراف هستند و به طور متوسط 37 امتیاز در این بازی. او تنها بازیکن در NFL سابقه با بیش از 10 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و هیچ interceptions در postseason. کار خود را حذفی رهگذر امتیاز از 115.0 است که بالاترین در لیگ تاریخ است.

Mahomes سال گذشته شد لیگ جوانترین با ارزش ترین بازیکن. برای یک encore او سنگین مورد علاقه را به نفع خود سوپر باول MVP افتخارات. او را به برنده شدن در این بازی برای اولین بار ،

خیمه matchup

49ers د دی فورد در مقابل ستاد RT Mitchell شوارتز

این دو هم تیمی بودند به مدت سه سال با هم در شهر کانزاس زدم و سران بسیاری از موارد در عمل زمینه است.

“من بازی این است که ایجاد وقفه در مجموعه خود و در زمان خود” فورد گفت. “او بسیار دقیق با زمان خود و رفت و آمد و همه چیز او را در پاس بازی و اجرای بازی. شغل من این است که دستکاری در آن و پرتاب کردن زمان خود است. بنابراین این چیزی است که من قصد دارم به انجام است.”

شوارتز ممکن است بهترین حق مقابله در لیگ; فورد بود 6.5 کیسه در این فصل فقط در 11 بازی. جف شوارتز سابق غول offensive lineman است Mitchell برادر بزرگتر و یک دانش آموز از خط بازی.

“میچ باید خوب” جف گفت: پست. “دی فورد برای دریافت توپ سریع در برادر من. اگر او نمی کند آن را بیش از میچ قفل خواهد شد او را. این بستگی به این دارد که چه کسی می تواند کشف کردن بهترین آنچه که فرد دیگری در حال انجام است. میچ خواهد بود بهتر است که از دی فورد است.”

4 فراز

رید و راست

هر کس دوست دارد بزرگ قرمز. اندی رید با 221 پیروزی در این فصل به طور منظم و postseason است winningest مربی در NFL تاریخ نیست که برنده سوپر باول. در 21 سال به عنوان سر مربی با عقاب و روسای 61 ساله گرفته شده 15 تیم به پلی آف و تجربه کرده است و فقط با از دست دادن سه فصل است. او از دست داده و پنج بار در کنفرانس قهرمانی بازی و یک بار در سوپر باول 24-21 به میهن پرستان, زیر فصل 2004. خود ستاد بازیکنان عینک قرمز و سفید پیراهن هاوایی در پرواز به جنوب فلوریدا به افتخار او. یک سوپر باول پیروزی است و همه او نیاز به امن یک سالن از شهرت دعوت.

“من خوب نیست با تمام این که” همیشه پایین کلید رید گفت. “من تا به حال بسیاری از تجربه های خوب در زندگی حرفه ای من. من فکر کردن در مورد فشار و یا هر چیزی. فقط در نظر گرفتن آن همه در و آماده به سعی کنید به بازی یک بازی خوب فوتبال بازی. من قصد دارم برای لذت بردن از این.”

را انتخاب کنید

این هرگز اتفاق افتاده: تنگ به پایان می رسد در هر تیم با 1000 دریافت متری ساخت این بهترین سوپر باول matchup تا کنون در این موقعیت. The 49ers’ جورج بازیگوش (85-1,053) صاحب دوم-بالاترین درجه از هر بازیکن در این بازی با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز و اشراف’ Travis Kelce (97-1,229) شماره 4. هر دو مواد منفجره, احساسی, تقریبا غیر قابل توقف سلاح قادر به wrecking یک بازی شکستن و مقابله با راهپیمایی به منطقه پایان. بازیگوش است که سود اضافه شده بودن دیدنی مسدود کننده در اجرای بازی.

نگه داشتن دور

The 49ers شد دوم-بهترین عجله جرم در NFL به طور متوسط 144.1 متری در هر بازی آنها گرفته ام به این شدید در پلی آف پاره وایکینگ ها برای 186 متری و gashing هکرها برای 285 — با نسبی ناشناخته Raheem eagles report در حال اجرا برای 220 متری و چهار touchdowns در NFC عنوان بازی. روسای نمی توانیم اجازه تکرار است که تولید.

“دفاع در کل نمی خواهید برای دریافت توپ اجرا بر روی آنها” 49ers پایان دفاعی نیک Bosa گفت: “و هنگامی که شما به معنای واقعی کلمه می تواند هر چیزی را انجام دهید برای متوقف کردن آن مانند برخی از تیم ها شده اند قادر به انجام آن اهانت آمیز برای دفاع و آن را خسته کننده آن لاستیک های آنها را خارج و آن را نگه می دارد به ما تازه است. بنابراین خوب است در تمام جنبه.”

هیچ محدودیتی

49ers دفاعی هماهنگ رابرت صالح تشبیه اشراف به “فهرستی از المپیک رله تیم” و او را باد دود. Tyreek تپه Mecole Hardman و سامی واتکینز می تواند پرواز و 49ers خواهد بود سخت تحت فشار برای نگه داشتن این speedsters در مقابل آنها. تپه ای که اجرا می شود 4.29 در 40 yard dash است که تنها نیمی از شوخی وقتی که او می گوید: “اگر من سالم و ذهن من است در جای مناسب من می خواهم سعی کنید برای بازی های المپیک, قرار دادن با هم یک رله. ما می خواهم نشان دادن این آهنگ ها ‘هی ما بازیکنان فوتبال می توانید انجام دهید که بیش از حد.’ “

نقل قول از روز

49ers ایمنی رایگان Jimmie بخش گفت: “اگر ما خط برای یک رله آنها احتمالا برنده شوید. اما یک چیز در مورد آن این فوتبال است. وجود دارد چنین چیزی به عنوان یک کلاه و شانه پد. و ما رسید و ما بسیار فیزیکی با چگونه ما رسید.”

شماره

The 49ers به پایان رسید با صورتحساب برای اجازه دادن به بدترین نمایشنامه های عبور از 20 یا بیشتر از متری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de