پست کارشناسان فوتبال خود را سوپر باول سال 2020 میدارد برای روز یکشنبه بازی بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers:

علامت Cannizzaro
49ers 39, ستاد 33

The 49ers’ دفاع پایان خواهد رسید که کمی بهتر از پرکار ستاد جرم. وجود خواهد داشت یک مقدار خوبی از به ثمر رساند در این بازی به دلیل بدون تیم می تواند به طور کامل نگه پاتریک Mahomes اما سان فرانسیسکو دفاع رهبری آن تنومند مقابل چهار را مهم ترین توقف در اواخر چه پتانسیل به یک کلاسیک به پایان برسد.

برایان Costello
ستاد 45, 49ers 30

این خواهد بود که در مقابل سال گذشته سوپر باول — بالا-به ثمر رساند با جرائم سرقت نشان می دهد. پاتریک Mahomes بهترین بازیکن در میدان یکشنبه و او را تقویت خواهد کرد خود را ادعا می کنند که بهترین بازیکن در این ورزش است. Mahomes خواهد نور تا 49ers’ دفاع و اندی رید فوق العاده خود را در حلقه کاسه.

Five of the six Post experts think Patrick Mahomes and the Chiefs will win the Super Bowl.
پنج شش پست کارشناسان فکر می کنم پاتریک Mahomes و اشراف را برنده سوپر باول.گتی ایماژ

رایان Dunleavy
ستاد 31, 49ers 28

این جرم در مقابل دفاع بزرگ سوپر کاسه معمولا برنده دفاع: the 49ers در این مورد. پس از آن ممکن است fool’s gold برای ترغیب می شود پاتریک Mahomes سریع-توانایی اعتصاب به تراویس Kelce و Tyreek تپه. اما فرماندهان دفاع متوقف جرثقیل هنری پس چرا این 49ers’ عجله بازی بیش از حد ؟ پنج نمره درایوهای رهبری Mahomes این تعداد به سازمان دیده بان.

Paul Schwartz
ستاد 31, 49ers 24

مرد-برای-man, the 49ers احتمالا کامل تر تیم. اما مرد-برای-Mahomes این ستاد را Niners با دیدن رنگ قرمز. دیدنی ترین بازیکن و استعداد کارفرمایی است تفاوت که پاتریک Mahomes است به نام MVP و کانزاس سیتی ادعا لومباردی جایزه برای اولین بار در 50 سال است.

استیو Serby
روسای 29, 49ers 23 (OT)

سحر و جادو Mahomes را پوشش می دهد و نقطه گسترش با 54-حیاط TD اعتصاب به Mecole Hardman می شود که اندی رید که گریزان حلقه.

مایک Vaccaro
ستاد 31, 49ers 21

The 49ers می فروتن فقط در مورد هر جرم. اما پاتریک Mahomes و شرکت نیست فقط یکی دیگر از جرم آنها به جرم. سان فرانسیسکو خواهد زمین و پوند و پیدا کردن منطقه پایان فقط به اندازه کافی برای گسترش روسای’ قهرمانی خشکسالی فراتر از نیم قرن.

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “آبی راش” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im