5 پزشکان بنا به گزارش تست مثبت برای coronavirus پس از حضور در نیویورک کنفرانس پزشکی

پنج پزشکان که با حضور در شهر نیویورک در کنفرانس پزشکی در هفته گذشته گزارش آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

متخصصان پزشکی در میان حدود 1,300 پزشکان و مربیان که سفر از سراسر کشور و کانادا برای Midtown مجمع برگزار شده توسط شورای اقامت مدیران (بند ناف) در طب اورژانس باز کردن این امکان است که صدها نفر از پزشکان اورژانس شده اند در معرض این بیماری Buzzfeed گزارش روز سه شنبه.

“ما باید به اطلاع همه شرکت کنندگان و مناسب مقامات بهداشت و درمان” دیانا McNett بند ناف را مدیر اجرایی گفت: این سایت. “موسسات آسیب دیده نیز آگاه خواهد شد و زیر داخلی خود دستورالعمل ها و پروتکل های مربوط به COVID-19 نفر در نیروی کار خود را.”

McNett گفت: این سازمان همچنین هشدار داده که تیم مدیریت در نیویورک هیلتون Midtown که میزبانی این رویداد از مارس 8-11.

Buzzfeed شناسایی یکی از پزشکان به تست مثبت به عنوان Rosny دانیل یک پزشک از سان فرانسیسکو که به قلم یک رسانه ارسال در تشخیص خود که در آن او اشاره او “وحشت” در فکر افشای مردم در حالی که در “یک کنفرانس به خارج از شهر.”

“البته من شسته دست من مانند دیوانه. اما من نمی پوشش من سرفه چرا که من هرگز تا به حال سرفه” دانیل نوشت. “من اجتناب از همه دست دادن و به مردم ‘mentality mag برای همیشه لطفا برای’ سلام به جای. در عین حال من هنوز هم نگران است که من هم برداشت این بیماری وجود دارد و یا بدتر در معرض شخص دیگری.

“اگر این کنفرانس شده بود 2 روز بعد” او گفت: “هنگامی که ما شروع به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 از ایتالیا و جزئیات بیشتر از این گسترش در درون ما, من نمی رفته اند.”

McNett گفت: پزشکان پنج تا به حال شده است در معرض ویروس در مکان های مربوطه خود را از کار را قبل از حضور در این کنفرانس است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که هیچ کدام از تایید مثبت شرکت کنندگان بودند علامتی در طول تاریخ از کنفرانس” او گفت:. “به عنوان CDC در یادداشت های مشورتی خود را, این می تواند به عنوان کم خطر قرار گرفتن در معرض.”

طناب اذعان خطر بالقوه جلسه در طول یک سرعت در حال رشد شیوع در وب سایت خود را جلوتر از این رویداد.

“در این زمان از عدم اطمینان و ترس آن است که به ویژه مهم برای پزشکان اورژانس دیده می شود به عنوان رهبران و طرفداران برای ما بیماران” این گروه نوشت: “بنابراین بند ناف به هیچ وجه قصد لغو علمی مجمع در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>