500 پلیس بیشتر از تماس بیمار NYPD بدون 11 درصد از گشت

پانصد پلیس بیشتر در بیمار نامیده می شود پنج شنبه — خروج NYPD بدون 11 درصد از افسران آن که گشت زنی در خیابان های شهرستان به عنوان coronavirus همچنان به اخلال نیروی انسانی در بخش پست یاد کرده است.

پست به دست آمده است خلاصه کاملی از بیمار, پلیس, شکسته, رتبه بندی نشان می دهد که بیماری آمار رتبه-و-فایل افسران و کارآگاهان بیش از هر رتبه در NYPD.

این سند نشان می دهد 2,563 از NYPD تقریبا 24,000 افسران پلیس تا به حال به نام پنج شنبه صبح — یا حدود 10.7 درصد از افسران.

تقریبا 11 درصد از کارآگاهان بودند — با 579 بخش 5,305 کردن بیمار رکورد را نشان می دهد.

پنج نفر از NYPD را 33 جراحان نیز بیمار است. علاوه بر این, 413 sergeants 130 نفر lieutenants, 22 کاپیتان و 31 نفر با یک رتبه بالاتر از کاپیتان تا به حال گزارش شده بیمار است.

در مجموع 3,737 ماموران لباس شخصی بود به نام بیمار یا 10.3 درصد از یونیفورم افسران ضبط را نشان می دهد.

شماره تماس در بیمار علامت است تا روزانه بیش از دو هفته گذشته به عنوان گزارش از افسران پایین آمدن با کروناویروس شروع به بیرون آمدن. حدود 1,300 پلیس بودند بیمار اوایل هفته گذشته است.

NYPD اعضای که تست مثبت برای COVID-19 نیز افزایش می یابد از طریق روز پنج شنبه به 351 — 294 پلیس و 57 شهروندان به گفته یک سخنگوی NYPD.

کمیسر پلیس درموت شیا قبلا گزارش شده 322 موارد اما انتظار می رود این تعداد به افزایش با “بسیاری از” آزمون در حال بررسی است.

شیا هر چند گفته است که بخش خواهد شیفت منابع به حساب کمبود نیروی انسانی.

شهردار بیل د Blasio تکرار کمیساریای اعتماد به نفس در NYPD قادر به انتخاب کنید تا شل کرد و گفت: این شهرستان نیست خواسته برای هر گونه کمک از خارج برای پلیس اپل بزرگ است.

یک سخنگوی NYPD نظر نیست در این زمان سطح نیروی انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>