بچه ها در حال صحبت کردن در مورد فوتبال یا کلاس زبان انگلیسی در سالن JHS 189 در فلاشینگ.

آنها در حال صحبت کردن در مورد کشتن خود.

شصت و دانش آموزان ابراز افکار خودکشی در سال گذشته اصلی مگدالن Radovich گفته های اخیر جمع آوری نزدیک به دو دوجین مقامات منتخب و رهبران جامعه. وزارت آموزش و پرورش ادعا Radovich “نقل قول نابجا” شکل اما حاضر به ارسال هر گونه اطلاعات.

هیچ یک از بچه ها خوب ساخته شده در تهدیدات خود و پدر و مادر نامیده می شدند در هر مورد. اما شوکه محلی قانونگذاران خواستار آن یک بحران است.

“اگر 60 بچه ها در شرق فوقانی جانبی صحبت در مورد خودکشی, شهردار de Blasio خواهد بود وجود دارد interjecting خود” مجلس Ron Kim fumed از Hizzoner که همسر Chirlane McCray ساخته شده است که سلامت روان او امضا شود.

“شصت و … تعداد سرسام آور است اما حتی یکی بیش از حد بسیاری از” گفت: عضو شورای شهر پیتر کو که با حضور Feb. 7 قانونی صبحانه در مدرسه همراه با کیم و گرگرفتگی اتاق بازرگانی را جان چو.

فقط با ذکر 60 نفر — حدود 8 درصد از دانیل کارتر ریش مدرسه تقریبا 740 ششم-هفتم – هشتم-کلاس — مکیده اکسیژن از اتاق مردان گفت.

سیاست گذاران و shakers تا به حال حتی برنامه ریزی شده به تور مدرسه اما از زمان فرار زیرا آنها فلفلی اصلی با بسیاری از سوالات در مورد خودکشی صحبت کنید.

“این تکان دهنده است که مرکزی سازمان حفاظت محیط زیست هنوز ابلاغ این اطلاعات با ما” کیم گفت. “چگونه می تواند سازمان حفاظت محیط زیست کاهش یافته است توپ در پرداختن به این مسائل؟”

Radovich به ارمغان آورد تا این رقم پس از او پرسید: برای خرید-برای سلامت روان و مرکز سلامتی در محوطه دانشگاه.

“او در تلاش بود به نقطه ای که او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در سال از او به عنوان یک مربی” کیم گفت.

اصل در ادامه به پخش کردن همه تلاش های که JHS 189 مصرف برای مقابله با بحران کو گفت: — از سلامت عاطفی نظرسنجی و یک در یک ملاقات با خانواده به یک emoji خلق و خوی متر و در گروه های کوچک بحث در جلسات بین دانش آموزان و کارکنان.

علاوه بر این با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست Radovich همچنین مدرسه دستیار اصول و راهنمایی مشاوران آموزش دیده اند در پیشگیری از خودکشی و دانش آموزان می توانند با یک مددکار اجتماعی یک روانشناس یا مشاور که با این نسخهها کار برای ThriveNYC از برنامه بهداشت روان, راه اندازی شده توسط McCray.

“ما را ساخته اند بی سابقه سرمایه گذاری … برای شناسایی و جلوگیری از خطر” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی کتی o’hanlon در بیانیه ای گفت.

کیم نیست راضی به آنچه که او به عنوان یک “کل محدوده در کوتاه مدت پاسخ برای قرار دادن Band-Aid” در اورژانس.

کیم همچنین می خواهد عمیق تر بحث در مورد آنچه که در پشت ترسناک صحبت کنید. او و چو, اتاق, مدیر اجرایی, ادعا بحران نمی بنیادی از فشار همسالان یا گروهی فکر می کنم اما از گرگرفتگی را کمبود مسکن و بالا رفتن سرسام آور تجاری اجاره.

هر دو چو گفت: در حال وادار کردن والدین به حرکت خانه های خود و کسب و کار خود را بچه های خود را با خانواده های دیگر به طوری که آنها می توانند در همان مدرسه.
“کودکان از چپ به دفع کردن برای خود آنها باعث شدید ضربه عاطفی” چو گفت.

اما روانشناس Yuanxia ژانگ که شیوه های فلاشینگ فکر می کند این افکار خودکشی هستند بیشتر احتمال دارد نشانه ای از قلدری و یا یک اختلال روانی مانند افسردگی است. و او تاکید می کند که کودکان و نوجوانان شناخته شده, وانمود کردن به خودکشی تهدید به گرفتن توجه.

“آنها یک کودک دریافت توجه ویژه و یا سود ویژه مانند زمان خارج از کلاس به دیدن یک حرفه ای — و آنها آن را می خواهم بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de