اضافی 65 coronavirus موارد تایید شده اند روی قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن آوردن مجموع به 135 – تقریبا دو برابر قبلی در مجموع 70 از روز شنبه با توجه به گزارش.

کشتی سروان. Stefano Ravera تاکید کرد که تکان دهنده چشم انداز مثبت به این معنا نیست قرنطینه است که کار نمی کند با توجه به سی ان ان.

“این غیر منتظره نیست که بیشتر موارد مربوط به افراد در معرض قبل از شروع قرنطینه” او گفت:.

Ravera تجدید نظر در کل که او قبلا گزارش شده 66.

“ما در حال حاضر توصیه شده است که تعدادی از موارد است که از کاهش 66 65 که پنج نفر از اعضای خدمه,” روز دوشنبه در گفت ضبط شنیده های شبکه.

مقامات بهداشت گفت: کشتی قرنطینه برای نزدیک به 3,700 خدمه و مسافران داخل کشش به Feb. 19 مگر اینکه چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد, رویترز گزارش داد.

ژاپن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: روز شنبه که وجود دارد این است که “حد ظرفیت به روند virus آزمون نمونه” و اضافه کرد که مقامات آزمایش نمونه ها متعلق به کسانی است که تب کرده بود تماس نزدیک با افراد آلوده و کسانی که بیش از سن 80 که احساس بد.

برای برخی از قرنطینه — که به طول انجامید بیش از یک هفته می تواند حتی دیگر با سازمان بهداشت جهانی گفت: اواخر روز شنبه که این دوره می تواند تمدید شود “عنوان مناسب” برای اطلاعات تماس به تازگی مورد تأیید.

بسیاری از مسافران وقت خود را صرف savoring اسراف وعده های غذایی ارسال پیام ها و عکس ها در رسانه های اجتماعی در حالی که دیگران گام عرشه به گرفتن برخی از هوای تازه.

گروه های کوچک مجاز در عرشه هر روز دیگر — با اولویت به کسانی داده میشود که کابین اصلا ویندوز — اما باید پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود را از سایر افراد است.

“ما در خلیج لنگر انداخت پس از آن نوع خوب” مسافر آدم والس گفت: در یک ویدیو نشان دادن او و یک همراه و همدم راه رفتن بر روی عرشه دوشنبه, خورشید, درخشان کردن اقیانوس.

“دیگری 10 دقیقه. ما یک روز پس از آن ما دوباره راه رفتن” او گفت:.

دیگران به تماشای مراسم اسکار, که پخش زنده, اوایل روز شنبه به وقت محلی پس از رسمی رای توزیع شده به مسافران است.

Aun Na قهوهای مایل به زرد به تماشای نشان می دهد در کابین خود را به تلویزیون و گفت: آن را به حال شده است سال های بسیاری از او تا به حال به تماشای مراسم زندگی می کنند.

“به طور معمول آن را در طول کار ما اما در حال حاضر ما باید مقدار زیادی از زمان” او به رویترز گفت.

یک مرد 43 ساله در هنگ کنگ اقامت قرنطینه با همسرش, فرزند و دیگر اعضای خانواده انجام همان.

“ما ریشه برای “انگل” ، “مرد که کاهش یافته است را به نام خود گفت: “رویترز” با اشاره به فیلم کره جنوبی که در زمان بهترین فیلم و دو جایزه دیگر.

“ما در حال انجام origami; کشتی ساخت فیلم های آموزشی. ما در حال انجام برخی از ورزش,” او گفت:.
کشتی تلویزیونی همچنین شامل یک شعبده باز — هم تحت قرنطینه — انجام کلاهبرداری با روسری ابریشم.

“شاهزاده پله تا بازی خود را با مواد غذایی خدمات” مسافر Matthew Smith نوشت آنلاین تحت یک عکس از صفحات از مواد غذایی از جمله آنچه به نظر می رسد تپه دودی ماهی قزل آلا و سنگین قطعه کیک شکلاتی.

“شما ممکن است مجبور به کشیدن من کشتی که قرنطینه به پایان می رسد” او پکتیا میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de