آهسته و مداوم ممکن است برنده مسابقه — اما نمی توان پلیس برود.

68-سال-پیر مردی که بالا بود در ماری جوانا led هفت تیم اتومبیل در 20 مایل در ساعت تعقیب و گریز در پنسیلوانیا به گزارش روز پنجشنبه گفت.

Dorie آدامز رانندگی در Bellefonte حدود 3 بعد از ظهر روز پنج شنبه, فوریه. 13, زمانی که پلیس در ابتدا سعی کردم با کشیدن او را بیش از — اما مبارز راننده خودداری کرد.

Adams خود را ادامه داد joyride از طریق Milesburg و بر روی مسیر 22 — پیشرو پلیس در سرعت کم تعقیب برای بیش از 15 کیلومتر قبل از توقف چوب استفاده شد nab این pothead, WJAC گزارش شده است.

“این همه برای فقط یک DUI و کمی ماری جوانا. من امیدوارم که شما خوشحال هستند با خودتان” آدامز گفت: پلیس پس از متوقف کردن خروجی گزارش شده است.

آدامز در مواجهه با اتهام جنایت برای فرار از پلیس و دو بزه اتهام رانندگی تحت تاثیر قرار به نظر می رسد در دادگاه روز چهارشنبه CentreDaily.com گزارش شده است. او همچنین دریافت پنج نقض ترافیک.

“ما می دانستیم که او بود به طوری که اگر آن را به نقطه ای که آن را ناامن ما خواهد بود که قطعا به نام تعقیب کردن” Bellefonte رئیس پلیس شاون ویور گفت: مرکز روزانه است. “اما ما بسیار با اعتماد به نفس است که اگر او همچنان در راه او بود به علت تصادف است.”

Adams, دست به دستبند و در زندان جامه دفاع از خود را به WJAC در حالی که راه رفتن به دادگاه.

“من بی گناه” آدامز گفت.

اما stoner ارشد نیز بنا به گزارش ها دوباره شارژ با در اختیار داشتن ماری جوانا در هفته گذشته روی خروجی گزارش شده است.

سوابق نشان می دهد که آدامز است که در بازداشت در مرکز تادیبی شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im