84-ماه-پیر مرد با کروناویروس گفت: خداحافظی به خانواده در FaceTime

پنسیلوانیا مرد در حال مرگ از coronavirus مجبور شد به می گویند نهایی خود خداحافظی به بستگان از طریق FaceTime با توجه به گزارش.

سیسیل “مک” Hargrove, 84 درگذشت جمعه در پن استیت میلتون S. هرشی مرکز پزشکی که در آن او اعتراف کرد با دشواری تنفس فقط 17 ساعت قبل. پسرش بلیک گفته شد به صراحت توسط کارکنان بیمارستان که هیچ بازدید کننده ای خواهد بود مجاز PennLive.com گزارش.

“آنها به معنای واقعی کلمه به شنیدن هیچ چیز از آن” بلیک Hargrove یک استاد مدیریت در Shippensburg دانشگاه گفت: خروجی. “آن نیست که آنها زشت بود, اما هیچ مذاکره است.”

دکتر بعد گفت Hargrove او به عنوان منتظر در خارج از بیمارستان که پدرش — که قبلا مبتلا به بیماری انسدادی مزمن ریوی — تا به حال ویروسی ذات الریه. نتایج سیسیل Hargrove را COVID-19 نتایج آزمون, نیست, هنوز آماده, اما او نیاز به قرار دادن در یک ونتیلاتور, دکتر گفت:.

اما Hargrove شات پایین که طرح اصرار پدر خود را نمی خواهد می خواهید به زنده نگه داشته شود و در ونتیلاتور اگر او تا به حال قرارداد coronavirus بالقوه قرار دادن او در معرض خطر بودن قادر به صحبت می کنند به اقوام قبل از مرگ.

او گفت که او پس از آن تایید کرد کسانی که بخواهد با پدرش از طریق تلفن قبل از آزمون تایید 84 ساله بود COVID-19, PennLive.com گزارش.

سیسیل “مک” Hargrove با یکی از 11 نوه هاناFacebook

کارکنان در بیمارستان بعد به اپل به سابق سرمایه گذار املاک و مستغلات است که با استفاده از FaceTime برای گفتن آخرین خداحافظی به بستگان و از جمله 11 نوه.

“همه نوه او قادر به او بگویید که آنها را دوست داشتم و او قادر به آنها بگویید که او آنها را دوست داشت” بلیک Hargrove گفت. “این یک برکت و رحمت است.”

سیسیل Hargrove را از 63 سال, کاترین اجازه داده شد انفرادی دیدار قبل از مرگ شوهرش. او موافقت کرد و با تصمیم خود را در برابر یک ونتیلاتور گفت: آنها قبلا مورد بحث پایان زندگی گزینه های.

“اگر ما نمی تواند داشته باشد بسیار مناسب شانس بازگشت به قبلی ما قابلیت های ما نمی خواهند به زندگی می کنند,” او گفت: PennLive.com. “هنگامی که من به بیمارستان و دیدم شوهرم, من می دانستم که ما تا به حال ساخته شده است این تصمیم درست است.”

این تجربه باید به عنوان یک هشدار برای هر کسی که نسبی است بستری با کروناویروس آماده می شود برای امکان دیدن نیست عزیزان خود را دوباره بلیک Hargrove گفت.

“شما از دست دادن کنترل به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” او گفت:.

Hargrove معتقد است پدرش را برداشت تا این ویروس طی یک مارس 14 پرواز از اسپانیا به نیویورک که در آن مقامات در جان اف کندی فرودگاه گفت: پدر و مادر خود به خود شده است. این جفت ارز سفر به اسپانیا, در تاریخ 6 مارس به دیدار پسر خود را که وجود دارد به عنوان محقق فولبرایت, او گفت:.

mac-hargrove-34

سیسیل “مک” Hargrove با خانواده اش

Facebook

mac-hargrove-31

سیسیل “مک” Hargrove با نوه هانا

Facebook

2

نمایش به صورت اسلاید

“این سفر برای او مهم بود,” او گفت:. “این چیزی نبود که او قرار بود به دست.”

با توجه به پنسیلوانیا ممنوعیت اجتماعات بزرگ که مشخص نیست که خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد به سیسیل Hargrove. بستگان امیدوارم که در نهایت میزبان یک سرویس در دالاس که در آن او و همسرش زندگی می کردند پاره وقت PennLive.com گزارش.

یک سخنگوی بیمارستان در عین حال گفت: COVID-19 بيمار به طور کلی منع از داشتن بازدید کنندگان با توجه به خطر ابتلا به عفونت.

“اما در مورد بیمارانی که پایان زندگی ما را استثنا برای ملاقات و کار مجدانه شامل خانواده در معنای جایگزین تماس بگیرید به طوری که آنها ممکن است حمایت خود را از عزیزان و کاهش قرار گرفتن در معرض متعدد اعضای خانواده” سخنگوی باربارا Schindo گفت: PennLive.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>