90 سال بازمانده از COVID-19 دیگران می گوید به نگه داشتن در مبارزه با’

آنا Fortunato 90 ساله بازمانده از COVID-19 دارای یک پیام برای بقیه از ما:

نترس. انجام ناامیدی نیست.

“نگه دارید در مبارزه اند که نگرش مثبت و دعا,” او می گوید. “و خارج شدن از رختخواب. آیا ماندن در رختخواب در همه زمان ها. … و من می خواهم به آنها بگویم ” اگر من این کار را, شما می توانید آن را انجام دهد.’ “

که او است که در اینجا به توصیه دیگران چیزی است که از یک سورپرایز برای خوش شانس خودش.

“در بیمارستان به آنها گفت: من یک معجزه بود گفت:” لانگ آیلند زن و یک دختر از مهاجران ایتالیایی متولد سال بازار سهام سقوط کرد. “شاید من شد. اما من در آن مشغول به کار اجازه دهید من به شما چیزی بگویم.”

مادر بیوه از پنج توسعه آسم در اواخر عمر بود اما در غیر این صورت سالم و قوی. او زندگی در آپارتمان خود را تا حدود یک سال پیش هنگامی که او نقل مکان کرد و به کمک زندگی پس از سقوط.

در Arbors در اریحا Fortunato — که آخرین نام ایتالیایی برای “خوش شانس” — به طور منظم بود در یکنوع بازی شبیه لوتو و همیشه برای کازینو گشت و گذار.

او شروع به احساس بد, مارس 13. او در مورد شنیده بودم COVID-19 اما هیچوقت به آن خیلی فکر کردم.

“من یک گلو درد, اما آن را فقط یک سرماخوردگی,” او گفت: مادر ترزا Gund در تلفن. “من خوب است.”

از طریق آخر هفته او سرفه بدتر می شود. Gund گفت: Arbors کارکنان به آمبولانس تماس بگیرید. خیره ضعیف به یک پرستار گوشی Fortunato دیدم ترس در او دختر چشم.

به عنوان Gund به یاد می آورد: “او می گوید:” لازم نیست شما نگران باشید. من خوب خواهد شد. من تمام ایمان به خدا … و خدا است که به من از طریق این. او نمیخواهد من در حال حاضر. او می خواهد من را به ماندن در اینجا با شما بچه ها.'”

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

به عنوان وضعیت او بدتر Gund خواسته در مورد دادن مادرش last rites. این بیمارستان گفت: آن را بیش از حد خطرناک را در یک کشیش.

در اوج ناامیدی Gund گفت: Fortunato را پزشکان تجویز ضد مالاریا مواد مخدر بارها و بارها تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. خود ایمنی و اثربخشی در برابر coronavirus شده اند ثابت شده است; برخی از گزارش های اولیه نشان می دهد این ممکن است کمک کند اما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا این کمک در بهبود هر بیمار خاص.

آیا با توجه به آن و یا هر گونه دیگر درمان Fortunato شروع به بهبود می بخشد.

پس از 13 روز در بیمارستان او مرخص شد.

آن را هنوز هم خواهد بود در حالی که قبل از Fortunato می توانید او را در آغوش خانواده و یا بازگشت به جرم یکشنبه یا بازی شکافها با او همکار ساکنان که در حال حاضر همه محدود به اتاق خود را به دلیل بیماری او.

اما او شکایت نیست. او می داند که چگونه خوش شانس او است.

“من تا به حال خوب, شوهر و فرزندان من هستند” گفت: Fortunato که نوبت 91 در ژوئن. “من و زندگی برای دیدن نوه نوه نوه … پس من خوش شانس هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im