94 ساله از بازماندگان هولوکاست دعوت DeSean Jackson به تور آشویتس

94 ساله از بازماندگان هولوکاست است دعوت بحرانزده Philadelphia Eagles گیرنده گسترده DeSean Jackson به بازدید آلمانی نازی ها اردوگاه های مرگ پس از او به ضد سامی پست در Instagram.

در نامه ای سرگشاده به جکسون از بازماندگان هولوکاست ادوارد Mosberg محکوم کرد wideout پست ها — از جمله یکی نسبت به آدولف هیتلر — به عنوان “دلخراش و عمیقا اشتباه است.”

Mosberg که جان سالم به در چندین اردوگاه های کار اجباری نازی ها از جمله ماوتهاوزن در اتریش گفت: اواخر بود که در یک بازمانده آشویتس-برکناو که حدود 1.1 میلیون نفر کشته شدند بین سال های 1940 تا 1945.

“نیروهای متفقین از جمله سربازان آمریکایی را با خود حمل کردند پرچم آمریکا شجاعانه جنگیدند و دچار ضرر و زیان غیر قابل بیان برای جلوگیری از این بد است شما نقل قول!” Mosberg نوشت. “من می خواهم شما را دعوت به پیوستن به من در این سایت از این آلمانی های نازی ها اردوگاه های مرگ به درک آنچه واقعا بد است و چرا های نقل قول از مرد پشت این بد است پس توهین به همه ما است.”

Mosberg است افتخاری رئیس یک گروه به نام از اعماق که با این نسخهها کار با بازماندگان هولوکاست در سراسر جهان و جوامع یهودی در شرق اروپا با توجه به وب سایت خود را.

“پس از ترور هولوکاست, من خوش شانس به این فرصت را به آمدن به ایالات متحده امریکا” Mosberg نامه خود ادامه داد. “من وارد به عنوان [یک] مهاجر بدون یک پنی به نام من و سخت کار می کرد برای ساختن آینده ای برای همسر و خانواده است.”

این گروه را میزبان جکسون در آشویتس-برکناو در لهستان Mosberg گفت.

“ما در انتظار پاسخ شما” Mosberg نوشت.

جکسون, 33, تا به حال نه در پاسخ به Mosberg نامه که از اوایل پنج شنبه, اما او را به تور هورویتز-واسرمن یادبود هولوکاست پلازا در فیلادلفیا سی ان ان گزارش داد.

سایت رئیس, دیوید آدلمن توییتی شنبه که جکسون خواهد بود به میزبانی آموزش و پرورش جلسه و تور از پلازا گفته او “اعتماد به نفس ما می تواند به نوبه خود این را به مثبت با هم.”

سه بار نرم افزار کاسه عذرخواهی شنبه برای خود Instagram پست گفته آنها “حساس” و “بد آگاه” در پی هتک حرمت شد.

جکسون که با ذکر یک نقل قول به طور گسترده ای منسوب به هیتلر عنوان کرد و گفت: “یهودیان را باج خواهی امریکا” نیز در زمان گرما برای دیگر Instagram post حمایت از لوئیس فرخ ملت از جزیره رهبر شناخته شده برای آتشین ضد یهودی شد.

در حال حاضر امضا به مدت سه سال قرارداد به ارزش حدود 28 میلیون Jackson, می تواند تبدیل به یک عامل آزاد در سال 2022. یک پیام به دنبال نظر از خود را تکرار نمی شد بلافاصله پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>