90 دقیقه تماس تلفنی مهر و موم شده تام بردی پرستان طلاق

90 دقیقه مکالمه تلفنی آخرین جمعه بود به اندازه کافی به فروش تام بردی در Buccaneers.

مدیر کل Jason Licht و سر مربی بروس Arians رفت و در فکر آنها نیاز به یک مهاجم زمین به دعا برد بردی قرعه کشی با توجه به Tampa Bay Times اما 42 ساله کارفرمایی آمد آماده شده است. در پایان از تماس آن شروع به فرو رفتن در آنچه که فقط رفته پایین.

“هنگامی که آنها آویزان کردن تلفن, Licht و Arians در هر نگاه incredulously همانطور که اگر به می گویند “وای این است که واقعا اتفاق می افتد'” Buccaneers خبرنگار ریک سترود نوشت: روز شنبه در پشت صحنه نگاه کنید که چگونه بردی فرود آمد با Buccaneers.

توسط جمعه بردی رسما امضا دو سال 50 میلیون دلار تضمین قرارداد با Buccaneers بالقوه حق رای دادن-تام bradyaltering حرکت برای سازمان با کمترین درصد برنده شدن در تمام آمریکای شمالی ،

با وجود Buccaneers’ عدم تاسیس موفقیت بردی “صحبت های زیادی در مورد برنده شدن” با توجه به این گزارش و نمی آمد با هر گونه شرایط است که نیاز به ملاقات کرد. او بپرسید نه برای قیمت برخی از نقطه و یا کنترل جرم و یا خاص بازیکنان به دست آورد با او و یا برای شماره 12 از گیرنده کریس Godwin, Stroud نوشت.

Tom Brady NFL free agency 2020 Patriots Buccaneers
تام بردیAnthony J. باعث تخریب جهانی

در عوض او می خواستم به دانم اگر گادوین و شخص گیرنده مایک ایوانز یک جفت Pro کاسه سلاح برای بردی خوب بود بچه ها.

یکی دیگر از درخواست بردی تا به حال پس از امضای قرارداد خود را? او می خواست شماره تلفن از تمام هم تیمی های جدید خود را با توجه به گزارش.

“او صحبت زیادی در مورد برد و آن را واضح و آشکار به Licht و Arians که بردی رقابت سوختگی سفید و سه بار MVP لیگ هنوز هم فکر می کند او چیزی برای اثبات” نوشت: Stroud. “شاید به میهن پرستان مربی لایحه Belichick. شاید فقط به خود است.”

در پایان بردی برداشت خلیج تمپا به عنوان مکانی برای انجام خود را اثبات شروع این سقوط.

“فقط خوشحال است که در طول این زمان آنچه که همه ما در حال رفتن را از طریق وجود یک فرار چیزی برای طرفداران ما را واقعا خوشحال می شود در مورد” Licht به این روزنامه گفت. “شما می توانید می گویند من احتمالا نمی خواهید به بسیار محبوب در تابستان امسال در انگلستان که در آن من رفتن تعطیلات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>