دموکرات ها شکست خورده اند و در همه آنها تلاش کرده ایم برای رسیدن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. چه ممکن است خود را در آینده شکست خواهد بود ؟

استیضاح کار نمی کند. و نه شخص رئیس جمهور است که آنها را به استیضاح اما نه به حذف از دفتر.

روسیه تحقیقات flamed ، و از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق 25 متمم — ادعای او نا مناسب برای منشی — بود غیر از استارتر.

حتی این امید که یک رکود اقتصادی خواهد رسید قبل از انتخابات نه تنها محو شدن است اما در حال حاضر لعنت-در نزدیکی ویژگی های عدم امکان.

دموکرات ها نیاز به چیزی.

پس چه می تواند آنها سعی می کنند آینده را که چیزی اتفاق می افتد ؟ با همه چیز با شکست تنها یک چیز وجود دارد به اندازه کافی بزرگ است که ممکن است مردم را به نوبه خود در برابر تهمت: سقوط در بازار سهام است.

آن را نمی خواهد کار را برای دلایل مختلف است که من در یک دقیقه. اما بشنوید از من که چرا این ممکن است تا پایان بودن دموکراتها در آخرین تلاش خندق.

بازار سهام است که در آشکار حباب ناشی از سال ها و سال ها از آسان سیاست های پولی توسط فدرال رزرو است که ترس بیش از حد اجازه می دهد تا نرخ بهره به افزایش است.

مردم تبدیل شده اند عادت کرده اند به این بازار تنها رفتن. حتی عادی 10 درصد یا 20 درصد اصلاح قیمت سهام خواهد ترساندن از جهنم آمریکایی است.

پس چرا نمی دموکرات ها پس از آسیب پذیر بازار ؟ آنها در حال حاضر ممکن است.

هفته گذشته سناتورهای دموکرات از جمله اوهایو Sherrod قهوه ای, با ارسال نامه ای به رئیس بانک فدرال جروم پاول پرسیدن سوال در مورد بانک های اخیر عظیم خرید مجدد (مخزن) موافقت نامه. پاول قرار است به شهادت قبل از کمیته بانکی سنای این هفته و قهوه ای است که در رتبه بندی دموکرات در این کمیته.

حتی یک سناتور جمهوری خواه است pestering تغذیه در مورد ترازنامه است که بالونی به دلیل repos آن به تازگی انجام شده و تمام دارایی اوراق بهادار دولتی-خرید آن را در دهه گذشته است.

ریک اسکات یک جمهوری خواه از فلوریدا تماس پاول به دلیل نگرانی که تغذیه ترازنامه به سرعت در حال رشد با توجه به repos. “همانطور که بحث شد من عمیقا در مورد رشد حجم فدرال رزرو ترازنامه” اسکات گفت: در ابتدای این نامه با اشاره به دیدار او با پاول آخرین Nov. 13.

اقدامات فدرال رزرو باعث نگرانی مشروع است. من تپش جدول در مورد ترس از تورم به خاطر تمام پول فدرال ریزرو چاپ است.

بنابراین در اینجا یک مثال که در آن انگیزه های سیاسی در بخشی از دموکرات ها هستند و در واقع هماهنگی با نگرانی های معقول از دیگران است. تمام کسانی که در حملات دیگر در مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها سیاسی الهام; حمله به تغذیه از اقدامات و نتايج حاصل نمی شود.

در صورتی که شما را درک نمی کنند چقدر کنترل بانک مرکزی بر بازار سهام, همه شما باید انجام دهید این است که نگاه کنید که چگونه قیمت سهام کاهش یافت و در اواخر سال 2018 زمانی که پاول نشان داد او خواهد بود افزایش هزینه های استقراض سال بعد.

برای همه ’18, میانگین صنعتی داو جونز بود پایین متوسط 6 درصد است. اما داو پایین بود یک مقدار قابل توجهی بیشتر از 14 درصد در سه ماهه چهارم سال 2018 به دلیل تغذیه گفتن در جهان است که نرخ بهره خواهد بود که در ’19.

بازار سهام را بسیار ترش واکنش ظاهرا باعث پاول به تغییر ذهن خود را و هزینه های استقراض قطع شد و به جای آن در سال گذشته است. و که ناشی از قیمت سهام به رونق بیشتر.

پس چرا نمی خواهد افت قیمت سهام صدمه دیده تهمت?

برای یک چیز, استیضاح داده است رئیس جمهور چیزی به سرزنش برای هر گونه کاهش در فعالیت های اقتصادی است که ممکن است صدمه دیده سهام. و coronavirus که هر کس نگران است به او می دهد بهانه ای شماره 2 اگر چیز اشتباه است.

و مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از تغذیه برای نگه داشتن نرخ بهره بیش از حد بالا به او می دهد یک سوم قربانی حتی اگر رئیس جمهور است که نادیده گرفتن هر چیز دیگری تغذیه انجام داده است در باد حباب بازار سهام.

پس از آن وجود دارد رکود اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.

ژانویه شغل گزارش Feb. 7 نشان داد اقتصاد است که هنوز هم مناسب و معقول حتی اگر چینی ها ویروس می تواند اصلاح برخی از این سه ماهه حدود 2.5 درصد یا بیشتر رشد.

اما آن را به طور رسمی به نام رکود اقتصادی وجود دارد باید به دو دوره متوالی از انقباض اقتصادی. و حتی پس از آن رکود تنها رسما اعلام کرد در نگاه به گذشته. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را ایمن از این مشکل در ماه نوامبر.

آن را به چیزی بزرگ برای آمریکایی ها بدبخت در حال حاضر. و در حالی که اکثر مردم نیست به شدت سرمایه گذاری در سهام این وافغان سرفصل است که مطبوعات ارائه خواهد شد اگر بازار بورس نوعی قمار کردن را به رای دهندگان سر این که آیا آنها در حال سرمایه گذاران یا نه.


وزارت کار را معیار تجدید نظر در رشد کار نشان داد که 520,000 کمتری جدید مشاغل از آنچه قبلا گزارش شده برای این دوره از ژانویه 2018 از طریق مارس 2019.

که اساسا دستمال مرطوب از دو ماه تمام از رشد کار.

آن را خوش شانس رسانه ها نمی دانند در مورد این و یا آنها می تواند با استفاده از آن به ضرب و شتم رئیس جمهور.


وجود دارد یکی دیگر از قابل توجه ترین چیزی که در ماه ژانویه گزارش اشتغال.

خبری که بسیار بهتر از حد انتظار 225,000 مشاغل ایجاد شده در ماه ژانویه بود تشویق می کردند. اما این تعداد خواهد شده اند بسیار بزرگتر اگر وزارت کار نشده بود تغییر فصلی تنظیمات آن استفاده می شود در ژانویه 2019.

بدون که تغییر شغل و رشد می شده اند و بیش از 350 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی