یک توسعه مثبت در متس’ Jed زن lowrie حماسه

پورت سنت. لوسی — Jed زن lowrie نیست و محدودیت هایی رو به رو در متس تمرینات اما آیا او آماده خواهد شد برای شروع نمایشگاه فصل موضوع دیگری است در دسترس نباشد.

یک روز پس از او وارد اردوگاه پوشیدن قابل ملاحظه بند بر پای چپ زن lowrie روز دوشنبه شرکت در طیف گسترده ای از تمرین با هم تیمی های خود با توجه به مدیر لوئیس Rojas که با اشاره به عملکرد کارکنان را به یک تماس در مورد اینکه آیا کهنه infielder روشن است برای شرکت در بازی. این متس خود را آغاز گریپ فروت لیگ فصل چهار شنبه.

“جدول زمانی برای بازی در دست ما اما برای انجام تمرینات آن است” Rojas گفت. “او را به رفتن را از طریق روز مثل هر یکی از بچه ها که در اردوگاه اما به بازی بازی های ما اصلا به جدول زمانی. این چیزی است که ما احتمالا در ارتباط با عملکرد کارکنان همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

زن lowrie در روز یکشنبه خواهد نه ارائه یک تشخیص دیگر از گفتن به خود و مسائل ناشی از زانو چپ خود را. پس از ورود به یک قرارداد دو ساله به ارزش 20 میلیون دلار قبل از فصل گذشته او تنها هفت در خفاش برای متس آینده به زخمی لیست در ماه سپتامبر. زن lowrie از آسیب های فصل گذشته شامل رگ به رگ زانوی چپ کپسول و تیره و تار سمت چپ بيشتر است.

Jed Lowrie Mets spring training
Jed زن LowriePaul J. Bereswill

Rojas نشان داد زن lowrie در زمان زنده پنبه حلاجی تمرین در برابر رابرت Gsellman روز دوشنبه و در bunt نقش علاوه بر مصرف grounders در پایه دوم.

“او در حال حرکت است خوب” Rojas گفت. “او است که بند آن را با این نسخهها کار برای او را به انجام همه آن جنبش پس از آن خوب است.”


Rojas است که هنوز هم کار به یک تبادل چرخش برای شروع نمایشگاه فصل آخر این هفته. این متس بازی خواهد کرد یک تقسیم تیم ملی روز شنبه در یک بازی خانگی در برابر Marlins. نیمی دیگر از تیم ملی بازی خواهد کرد کاردینالز در ژوپیتر فلوریدا. Rojas گفت: او را به کشف کردن که catchers او می خواهد در مکانهای خاص قبل از او می توانید چرخش ،


آستروس’ جاش Reddick ذکر شده برخورد با پیت آلونسو در بهار گذشته به عنوان یک دلیل احتمالی او نیاز offseason جراحی شانه.

“اگر من تا به حال نگاهی به یک نقطه از آن احتمالا در اینجا اتفاق افتاده است در بهار آموزش و در حال اجرا را که از دیوار آجری پیت آلونسو” Reddick گفت هوستون خبرنگاران.


Conforto له

مایکل Conforto homered بیش از حق-زمینه حصار در برابر مایکل Wacha در Conforto دور اول زندگی تمرین پنبه حلاجی شده. Wacha رو چند hitters از جمله Yoenis Cespedes.

ارتباطات باز

متس مربیان باید دستگاه مخابره فیلم ناطق در بهار آموزش این فصل در تلاش برای نگه داشتن بازیکنان چرخش بیشتر هموار خود را به ایستگاه های کاری. بهره وری یک هدف تبدیل شده است.

گرفتار چشم من

از پشت, مت Adams — پوشیدن شماره 21 و کار کردن در پایه اول دوشنبه — با مته سوراخ شباهت قابل توجه به لوکاس Duda. جانباز آدامز که وارد یک لیگ کوچک معامله خواهد شد و همچنین در سمت چپ میدان.

روز سه شنبه برنامه

کامل تمرینات تیم ملی همچنان در آماده سازی برای روز شنبه را تقسیم-تیم ملی گریپ فروت لیگ بازکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>