یک سوم از نیویورک کودکان و نوجوانان با کاوازاکی-مانند بیماری تا به حال پزشکی دیگر گلایه: مطالعه

بیش از یک سوم از نیویورک بچه ها که قرارداد کاوازاکی بیماری مانند بیماری های مرتبط به coronavirus چاق بودند و یا دچار از دیگر زمینه ای شرایط پزشکی با توجه به یک مطالعه منتشر شده در دوشنبه.

تحلیل 99 نفر با چند علامت سندرم التهابی در کودکان یا MIS-C منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند. آن را انجام شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان در کنسرت با دانشگاه آلبانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

از 99 مورد مطالعه 36 از زیر-سن-21 بيمار زمینه ای دیگر و یا شرایط از پیش موجود — با 29 چاق بودن.

دو تا از 99 نفر فوت ناشی از این بیماری است.

این سندرم شده است نسبت به کاوازاکی بیماری است که می تواند علائم مشابه. محققان این است که کاوازاکی-مانند علايم بیشتر شایع در کودکان نسبت به نوجوانان است. آنها به این نتیجه رسیدند که تحقیقات بیشتر می تواند بررسی کند که آیا پس از COVID-19 التهابی سندرم وجود دارد و در میان بزرگسالان است.

علائم کاوازاکی-نوع رنج عبارتند از: تب مداوم و تحریک پذیری و یا کندی, درد شکم, اسهال و یا استفراغ, بثورات جلدی قرمز یا صورتی چشم, بزرگ شدن غدد لنفاوی غده در یک طرف گردن قرمز ترک خورده لب و یا زبان سرخ و ورم دست و پا.

این گزارش نشان داد که بسیاری از بیماران مبتلا به سندرم التهابی نیز دچار ناراحتی قلبی.

این مطالعه همچنین در مقایسه نژادی و قومی اطلاعات از 99 کودکان که آفریقایی-آمریکایی ها و اسپانیایی ها بودند نامتناسب نهفته است.

در میان 78 بيمار مبتلا به داده ها در مسابقه 37 درصد سفید 36 درصد هیسپانیک 40 درصد سیاه 5 درصد و 18 درصد دیگر.

نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که بالاتر بروز سندرم التهابی در میان سیاه و اسپانیایی کودکان نشان دهنده این مستند نرخ بالاتر از COVID-19 عفونت در جوامع اقلیت.

“این نقطه عطفی مطالعه لینک COVID-19 و MIS-C و کمک به متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور تشخیص این بیماری در بیماران خود گفت:” دولت کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker.

“از همان ابتدا ایالت نیویورک به رهبری این کشور در تحقیقات به MIS-C و ستایش می کنم تیم ما از بهداشت عمومی دانشمندان برای خود کار بسیار عالی گسترش دانش و درک ما از SARS-CoV-2 ویروس.”

نویسندگان گفت: این مطالعه به احتمال زیاد دست کم گرفت موارد التهابی سندرم به دلیل برخی از کودکان ممکن است تا به حال موارد خفیف است که آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان و همچنین به عنوان یک حرفه ای پزشکی misdiagnosing یک بیمار بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de