تمپا — ورود به فصل سوم خود را به عنوان Yankees, مدیر, Aaron Boone نمی خجالتی و دور از آنچه که در این بحث به عنوان تیم او کار می کرد برای اولین بار در بهار امسال در روز پنج شنبه.

“این یک روز هیجان انگیز,” بون گفت. “ما بدیهی است که انتظارات بزرگ و ما را در آغوش کسانی که انتظارات. ما به جلو نگاه به روند طولانی در حال حاضر در تلاش برای تعقیب یک قهرمانی. کسانی که بنیادی قطعه واقعا شروع به گرفتن گذاشته و به صورت جدی به امروز است.”

موقعیت بازیکنان گزارش ندهید و تا هفته آینده اما کوزه و خشکشویی شروع کار خود را پنج شنبه.

“این خوب بود برای دیدن بچه ها به عنوان یک گروه به عنوان یک تیم در پشت زمینه کار خود دفاعی چیز در کوزه’ فیلدینگ عمل” بون گفت. “برای دیدن تعدادی از بچه ها در پرتاب اول خود قلم.”

و بون نیز به اولین پیام خود را به این تیم است.

Aaron Boone signs autographs for Yankees fans during his team's first workout of the spring.
Aaron Boone نشانه امضا برای طرفداران یانکی ها در تیم خود تمرین اول بهار.چارلز Wenzelberg

“هارون امروز صبح صحبت در مورد آوردن انرژی و آوردن یک پرنیان مثبت و تمرکز به محل باشگاه وانجمن” ورود جدید Gerrit کول گفت. “بنابراین من فکر می کنم او واقعا خواستار همه ما به رهبران آن است.”


بون به نام امکان MLB اتخاذ حذفی که سیستم را افزایش می دهد مقدار زیادی از تیم های مقدماتی از پنج نفر در هر لیگ به هفت “جالب است.”

“نه به سوار حصار بیش از حد, اما من مطمئن هستم که چگونه احساس می کنم” مدیر گفت. “من باز به آن است. اگر شما را بیش از این دوره از تاریخ, من فکر می کنم بسیاری از مردم خودداری کردند در ابتدا در کارت های وحشی و دوم کارت های وحشی.”

این سیستم جدید که تحت بررسی است برای شروع در سال 2022 را شامل تیم با بهترین رکورد در هر لیگ یک خداحافظی برای جلوگیری از best-of-three وحشی-کارت دور.

“من فکر می کنم مهم است که برای حفاظت از یکپارچگی فصل ما به دلیل 162 بسیار معنی دار” بون گفت. “در ورزش ما بیش از دیگران آن را به ویژه برای رسیدن به postseason. اگر وجود دارد برخی از راه به در ادامه به پاداش تیم که عالی به طور منظم فصل من خوب با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی