Aaron Boone در یانکی’ انتظارات بزرگ Astros, فریب داد, رسوایی

Yankees مدیر Aaron Boone huddles با ارسال مقاله نویس استیو Serby برای برخی از Q&A پوشش انتظارات علاوه بر این از Gerrit کول و آستروس’ رسوایی.

س: چه چیزی شما امیدوارم که طرز فکر خود را در تیم خواهد بود ؟
یک: ما متمرکز بر اینکه قهرمانان و این نوع مفرد طرز فکر من می خواهم این افراد را در آینده. ما شده ایم ضربه زدن بر روی درب در حال حاضر حتی سال قبل از من در اینجا, بنابراین این افراد باید طعم موفقیت های بزرگ باید طعم postseason موفقیت باید طعم postseason شکست آنها از طریق بسیاری بوده است. ما رو زخم به آن را اثبات کند. اما من فکر می کنم هر کس می داند چه چیزی در خطر است. من احساس می کنم ما یک تیم هستیم که قهرمانی ناملموس. ما فقط نمی شده است قادر به فشار از طریق نشده است و ما امیدوار است که این است که در سال. اما آن را نیز یک راه طولانی برای رفتن بیش از حد. ما باید مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از کسب و کار ما و مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از جزئیات و نوع تخمگذار که بنیاد به بیرون بروید و یک فصل موفق و خودمان را در یک موقعیت برای انجام کاری خاص در ماه اکتبر.

س: چه قهرمانی ناملموس هستند و شما با مراجعه به?
یک: من فقط احساس می کنم مثل ما یک گروه که بسیار گرسنه است. من احساس می کنم مثل یک مرد آن را در مورد برنده شدن است. وجود دارد مقدار زیادی از انگیزه های خودخواهانه در محل باشگاه وانجمن. من احساس می کنم مثل این بچه ها دشوار است. من احساس می کنم که ما باید تعداد زیادی از آن. من قطعا احساس کردم که راه سال گذشته و این که چرا این چنین سخت و دشوار ، من فکر می کنم ما احساس حتی تمام راه به پایان است که ما به کنه وجود ما تو پیدا کردن یک راه است. بنابراین هیچ چیز را در آن واحد, اما آن را نیز در سال جدید بیش از حد و شما باید همچنان به چیزهای که برای اعطا.

س: چگونه می توانم شما را مدیریت این انتظارات بزرگ برای تیم خود ؟
A: خوب, ما را در آغوش ’em. ما قطعا نمی اجرا از اونا. من فکر می کنم ما باید این نوع از بچه ها که مجهز به رسیدگی به همه می آید که با این نوع از انتظارات است. ما سعی می کنیم و خودمان را آماده به عنوان بهترین ما می توانیم و قرار دادن بچه ها در موقعیت به عنوان بهترین ما می تواند قادر به مقابله با این انتظارات است. شما این کار را با سنگ زنی دور و هر روز بلکه استقبال از انتظارات است که آمده است.

س: چه بزرگترین چالش خود را و یا نگرانی ؟
یک: بدیهی است که سال گذشته از یک سال که در آن ما در برخورد با بسیاری از مسائل مربوط به سلامت بلکه تا به حال بسیاری از مردم گام تا کردم و واقعا خوب جواب تعدادی از مردم که نیاز به گام و کمک. نگرانی من فقط روز به روز. تمرکز من در حال حاضر در بهار آموزش. بهار آموزش مستلزم تلاش برای به دست آوردن افراد آماده است. ما در حال تلاش برای برنده شدن در بازی ها, بدیهی است که در اینجا ما در حال تلاش برای به دست آوردن افراد آماده و هر کس کمی اما متفاوت است. برخی از بچه ها در حال آمدن آسیب برخی از بچه ها در حال جانبازان که میخوای آهسته بازی کمی بیشتر در بهار. برخی از بچه ها در حال تلاش برای رقابت کمی بیشتر برای یک کار. بنابراین تمرکز من در حال حاضر در ساخت مطمئن شوید که ما در حال گرفتن کار مناسب در پشت صحنه تا آنجا که ما کار دفاعی کار ما در اتاق وزن و در اغل گاو یا حشم در پنبه حلاجی شده قفس تمام آن چیزهایی که ما در حال توجه و واقعا مطمئن شوید که ما در حال گرفتن پس از آن هر روز به طوری که ما می تواند در دراز است که پایه و اساس قرار می دهد که ما در یک موقعیت خوب برای بیرون رفتن و به طور بالقوه برنده مسابقات قهرمانی.

Yankees manager Aaron Boone
Yankees مدیر Aaron Booneچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

س: آیا بودن مدیر یانکی ها دریافت رقابتی جریان آب در درون شما است و آن را یک کار سرگرم کننده?
یک: من آن را دوست دارم. من دوست دارم آن را هر روز. رفتن به محل کار برای Steinbrenner خانواده برای [مدیر کل] برایان Cashman و ارتباط من با جلو دفتر و کارکنان مربیگری و کارکنان به طور کلی می توانم صادقانه بگویم من نگاه به جلو به رفتن به کار هر روز حتی هنگامی که آن را کمی خشن و یا شما در حال رفتن را از طریق یک پچ خشن و یا شما رو به برخی از سختی آن را بسیاری از مردم که من می خواهم برای رفتن از طریق آن با. تا آنجا که جریان آب کاملا. ما می خواهم به بیرون بروید و به عنوان یک قهرمان و می افزاید: برای بسیاری از انگیزه هنگامی که شما می دانید آنچه که جایزه است.

س: توصیف جدید تبادل مربی مت بلیک.
یک: ما رفت و از طریق یک فرایند گسترده مصاحبه کاملا چند نامزد و آمد به دور از احساس واقعا خوبی در مورد او و پتانسیل خود را در محتوای خود را درک تبادل چه اعتقاد ما بر این است که توانایی های خود را به ارتباط بچه ها با این محتوا است. به عنوان offseason را گشوده دیدن او از چند روز از ما جزئی لیگ پیچیده که در آن تعدادی از بچه ها در حال حاضر در اینجا کار کردن دیدن او ارتباط برقرار کردن من ادامه می شود واقعا هیجان زده در مورد پتانسیل خود در این کار است. او باهوش او را درک تبادل او را درک تبادل مکانیک من احساس می کنم او می تواند بحث در آن او می تواند در ارتباط با بچه ها و آموزش و توضیح دهد.

س: مدیر بازیکن سلامت و عملکرد اریک Cressey.
یک: من در نهایت Cressey در فرد روز دیگر. من احساس می کنم او یکی از نخبگان مردم در این صنعت در درک علوم ورزشی و بدن و قدرت و مطبوع و چگونه آن را مربوط به سمت آموزش پزشکی دارد و توانایی های خود را به کراوات که همه در کنار هم, من واقعا هیجان زده در مورد که در آن ما در حال حاضر یک زن و شوهر از ماه به او نوع از پیشرو که تلاش.

س: شما چه انتظارات برای Giancarlo استانتون?
یک: من واقعا انتظارات بالا. من فکر می کنم او می شیم بزرگ سال است. من احساس کردم که راه سال گذشته است. بدیهی است که آسیب اشکال کردم او را و دوم زمانی که او آمد و او صدمه دیده زانو در نوع freaky نوع اسلاید به سوم من فقط احساس می کردم که همه چیز ما از دیدن او در سال گذشته در سال 2 بود … فقط یک نگاه او تا به حال حضور او بود روند خود را در بت کیفیت در شروع فصل و پس از آن حق دور زمانی که او آمد از آسیب و پس از آن و حتی آنچه که ما در پایان سال در محدود بازی در postseason من احساس می کردم که او واقعا آماده و در روان قاب از ذهن به بیرون بروید و یک سال و من احساس می کنم که راه راست در حال حاضر. بدیهی است که این کلید را فقط به نگه داشتن او را در این زمینه اما دانستن است که او را در آینده از لحاظ فیزیکی در یک مکان واقعا خوب است.

س: هارون قاضی ؟
یک: من فکر می کنم او یکی از بهترین بازیکنان در بازی و انتظار من این است که او قصد بیرون رفتن و همچنان به نشان می دهد که. او نوع چهره تیم ما و یکی از رهبران باشگاه ما. واقعا اعتماد به نفس است که او را از بیرون رفتن و همچنان که عالی راه دو بازیکن. مرد دیگری که آمار رو با یک زن و شوهر از آسیب های که باید هزینه او را چند ماه چند سال گذشته. دوباره انجام همه ما می تواند به نوع نگه داشتن او را سالم و تماشای او بیرون بروید و یکی از آن های خاص ویژه فصل است.

س: Gleyber تورس ساخت سوئیچ به shortstop?
یک: من فکر کردم او حتی در زمان یک گام به جلو از سال قبلی که عالی بود سال به عنوان دور به عنوان دفاعی. و در حال حاضر تعویض او را به یک وقت shortstop جایی است که او تمام زندگی خود را, که جایی است که او در لیگ کوچک به عنوان پس از آن یک موقعیت طبیعی به صورت او. او یکی از آن دسته از بچه ها که به عنوان یک بازیکن بزرگ بیشتر از آنها خواهید بود. من فکر می کنم او را در یک مقدار زیادی از کار در راه او آماده در offseason برای گرفتن بدن خود را آماده رفتن به, اما من احساس می کنم مثل روال خود قصد بازگشت به سال گذشته و در حال حاضر به عنوان آن را همچنان به تکامل در زندگی روزمره احساس می کنم همچنان به بهتر و بهتر است که اجازه می دهد تا او را به قوام که ما میخوایم باید از او به عنوان روزمره خود را shortstop.

س: هیچ نگرانی در مورد هر گونه رفت و آمد ،
یک: هیچ.

س: با CC Sabathia رفته که پر رهبری درجه اعتبار ساقط است ؟
یک: ما را ببینید. من احساس می کنم مثل ما تعدادی از بچه ها که به نوعی ما را در راه های مختلف و قدرتمند صدای در اتاق ما و یا مجموعه ای از تن با سادگی چگونه آنها را در مورد کار خود را. من احساس می کنم ما بسیار مجهز که مسئولیت رسیدگی به این انتقال را به ما از دست دادن یکی از ارکان در این راستا است. بنابراین من در مورد آن نگران و این چیزی است که من مطمئن هستم که به طور طبیعی اتفاق می افتد با بچه مختلف در نیمه پله به نقش های مختلف.

س: توصیف Gary Sanchez پشت صفحه.
یک: من فکر می کنم او بهتر از روایت و من فکر می کنم او همچنان به بهبود در آن است. من فکر می کنم این چیزی است که واقعا مهم است و من فکر می کنم ما شاهد رشد او را فقط در رابطه با کوزه با درک خود را از بازی-برنامه ریزی و بازی-تماس. کار کرده است و بسیار سخت است در چند سال گذشته در هنر و صنعت خود را تبدیل شدن به یک بهتر گیرنده. ما یک جدید ابتلا به مربی این سال تنر سوانسون که من فکر می کنم به عنوان خوب است به عنوان وجود دارد این است که در ورزش هستم و من به دنبال به جلو به روابط در حال توسعه به یک نقطه که در آن ما برای دیدن ادامه Gary ادامه به پیشرفت های دفاعی سمت توپ.

Q: چگونه هیجان انگیز آن است که برای شما از دانستن اینکه شما رو Gerrit کول و سالم لوئیس سورینو آماده بازگشت ؟
یک: (خنده) بدیهی است که بسیار. در Gerrit ما در حال دیدن یک پسر در نخست از زندگی حرفه ای او مسلما بهترین پارچ در ورزش در حال حاضر. رسیدن به او را می دانم کمی در حال حاضر این زمستان و بدیهی است که رفتن را از طریق رایگان-عامل فرایند به دنبال به جلو به ادامه دریافت به دانستن فرد کمی بیشتر احساس می کنم مثل او مرد دیگری که نه تنها به ارمغان می آورد یک بازیکن بزرگ و یک پارچ بین خطوط بلکه یک مرد که قراره تاثیر مثبت در ما clubhouse در اتاق ما و در فرهنگ ما که واقعا برای من مهم است. Sevy را در حال حاضر شده است از طریق بسیاری در این بازی است. او شده است یک جوان ماه نامزد او بدست به لیگ های بزرگ, سریع او را از طریق برخی از زمان سخت او را از طریق رفته برخی از شکست ها او را از طریق رفته گسترده موفقیت های او را از طریق یک آسیب زده فصل در حال حاضر, اما او استعداد و عزم و اراده و همراه با آن تجربه است که او در حال حاضر به عنوان یک مرد جوان من فکر می کنم تنها به نفع او رفتن به جلو و به دنبال به جلو به آنچه که او را میخوام قادر به انجام این کار برای ما در این سال است.

س: آیا دولت از شما اغل گاو یا حشم?
يك: اغل گاو یا حشم ما بدیهی است که واقعا هیجان زده ما رو Chappy [Aroldis چپمن] برگشت امضای او بود بنابراین ما به ما نزدیک تر است. ما شاهد چه [زاک] Britton قادر به انجام در سال گذشته و او یک سال دیگر حذف از خود آشیل آسیب یک زن و شوهر از سال پیش. [آدم] Ottavino تا به حال یک سال بزرگ و [تامی] Kahnle عالی بود یک سال و ما هیجان زده در مورد آنچه چاد سبز به ارمغان می آورد به جدول و پس از آن شما اضافه کردن بچه ها مثل [لوئیس] Cessa و [Jonathan] دارنده و ما هیجان زده در مورد آنچه جاناتان Loaisiga به طور بالقوه به ارمغان می آورد به یک اغل گاو یا حشم. و همچنین یکی از چیزهایی که ما در حال هیجان زده در مورد این بهار است که موج بعدی از تبادل چشم انداز است که ما که در حال شروع به گرفتن نزدیک به یک عامل است. ما اضافه شده چهار پنج نخبگان تبادل چشم انداز به ما 40-man این سال و ما میخوایم یک نگاهی به آنها در بهار آموزش و کسانی که بچه ها باید از این پتانسیل به تاثیر ما شاید در شروع فصل می تواند در نقاط مختلف این فصل است.

س: خود را به نیمکت ؟
یک: 26-مرد سال این طوری که خوب به فوق العاده که در موقعیت بازیکن. ما احساس ما و دوباره می شیم بسیاری از گزینه های بزرگ و بسیاری از امیدوارم قابل تعویض برخی از قطعات که در آن شما در حال چرخش برخی از بچه ها از طریق DH نقطه که آیا آنها outfielders, infielders. … ما شاهد چه تایلر وید و Thairo Estrada قادر به انجام و در ادامه به هیجان زده در مورد آینده خود را. کایل Higashioka جاوا دریافت کنید که نرم افزار در نهایت بودن که پشتیبان گیر و ما واقعا هیجان زده در مورد آنچه که او می تواند انجام دهد در آن نقش. بنابراین ما احساس می کنیم باید یک نیمکت است که در یک شب در, شب اساس قادر به نگه داشتن بچه ها تازه. … امیدوارم ما قادر به رسیدن به پتانسیل ما نه فقط به خاطر اینکه از ما بالا 10, 15, 20 اما به دلیل عمق باشگاه ما از طریق 26 و حتی فراتر از آن برای 30, 35 ،

س: پایه سوم است باز شود ؟
یک: Gio [Urshela] در سال گذشته نشان داد در هر دو طرف توپ چه نوع از بازیکن او است, بنابراین من می گویند او در می آید و با این کار به نوعی از دست دادن, اما ما همچنین می دانیم چه میگوئل اندوجر قادر به سال قبل تقریبا برنده Rookie of the Year, ما می دانیم که چه نوع از یک بازیکن او است. او در واقع کار کردن در سوم و بیرون از محیط اینجا این بهار برای دیدن آنچه که به نظر می رسد برای دیدن اگر که می تواند نیمه اضافه کردن به خود را تطبیق پذیری است.

س: چه می DJ LeMahieu آیا برای یک encore?
یک: (خنده) من نمی دانم من فقط می خواهم او را به بیرون رفتن و سالم باشد و خودش باشد و در صورتی که مورد, پس از آن من مطمئن هستم او به بیرون رفتن و یکی دیگر از برجسته سال برای ما.

س: چه در آن است در مورد برت گاردنر است که شما را تحسین می کند ،
یک: او واقعا بازیکن خوب و خیلی خوب راه دو بازیکن. در این سال او به آینده که در آن قدرت خود را واقعا نقش او را قادر به استفاده از ما ballpark را که او مناسب است. وجود سختی است که او به ارمغان می آورد در روز و روز از نوع آبی که یقه ذهنیت است. او بدیهی است که یکی از فروشندگان پیشرو صدای ما در محل باشگاه وانجمن, و من فکر می کنم او یکی از واقعی تن-setters برای تیم ما و نوع شن که این بچه ها داشته باشد.

س: آیا Clint فریزر مناسب در هر نقطه ؟
یک: او قطعا تو این فرصت را داشته باشد. خود سقف بسیار بالا است. این توانایی وجود دارد برای او به عنوان یک بازیکن تاثیر. آن را فقط در مورد او در ادامه به استفاده از فرصت های زمانی که آنها وجود دارد. او شده است کار بسیار سخت بر روی بازی خود را در حال حاضر واقعا از آنجایی که من اینجا بوده ام کار خود را به اخلاق شده است بسیار قوی است.

س: CC گفت: به تازگی یانکی ها را به دست آورد در سال 2017 سری جهانی اگر آستروس نشده بود به سرقت رفته ،
یک: بدیهی است که من در اینجا در ’17, اما این چیزی است که نوع لرزاند بیس بال و قابل درک است. من فقط خوشحالم که به نظر می رسد مانند آنچه در لیگ اصلی بیس بال انجام داده است که امیدوارم از بین بردن آن و محدود کردن آن و نگه داشتن آن عادلانه تر بازی کردن یک سطح میدان بازی و از بین بردن برخی از فریب است که به وضوح رفته. زیرا در نهایت شما فقط می خواهید بازی تصمیم گرفت بین خطوط و من احساس می کنم مانند مراحل لیگ اصلی بیس بال گرفته است این زمستان با برخی از مجازات که شما رفتن به یک راه طولانی در کمک به اطمینان حاصل شود که.

Q: آیا شما هر گونه سوء ظن در دو سال گذشته?
A: بله, من فکر می کنم شما همیشه باید سوء ظن. من فکر می کنم ماهیت این بازی این چند سال اخیر که آیا آن را قانونی ثبت نام سرقت و یا اعتقاد به این که برخی از تیم ها انجام شود ممکن است چیزی است که لزوما حقوقی شما هرگز واقعا می دانیم. اما شما همواره در تلاش برای محافظت در برابر آن نوع از همه چیز و من احساس می کنم با برخی از مجازات های لیگ اصلی بیس بال قرار گرفته امیدوارم که کاهش بسیاری از کسانی که ترس است که بسیاری از مردم را به حق بود.

س: شما چه فکر می کنم از یکی از رای دهندگان رای گیری در برابر Derek Jeter در سالن از شهرت ؟
یک: احمقانه است. من واقعا نمی خواهم به پرداخت آن مقدار از ذهن ، هر سال من احساس می کنم در برخی از سطح ما را از طریق این. من فکر می کنم آن را احمقانه و مسخره است اما من هم نمی دهد آن را که بسیار مورد توجه است.

س: نظر شما در مورد کوبه برایانت فاجعه ؟
یک: در مورد به عنوان غم انگیز آن می شود. خانواده ها در حال حاضر آواره. یکی از ورزشکاران بزرگ زمان ما و رابطه ای که او با دخترش و تمام داستان از افراد دیگر در هواپیما. فقط یکی از آن چیزهایی که در مورد به عنوان غم انگیز آن می شود و فقط واقعا نوع صدمه دیده است برای همه مردم درگیر است.

س: آیا هر چیزی از یک سری جهانی قهرمانی شکست این فصل ؟
یک: که هدف این چیزی است که ما مجموعه ای را به انجام. من واقعا به آن نگاه کنید که راه. این فوریه در حال حاضر ما در حال آمدن به بهار آموزش با یک تیم قادر به قهرمانی تیم. که انتظار ما که تمرکز ما این است که آنچه ما در حال کار به سمت و من نگاه به جلو بروید و پیدا کردن آنچه که ما قادر به انجام.

س: چه پیام خود را به یانکی ها طرفداران ؟
یک: در ادامه به آوردن آن است. در ادامه به بهترین طرفداران در بازی. ما یک تیم بزرگ و یک تیم است که شما باید افتخار به تماس خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im