Aaron Boone برگزار آسیب را که منجر به یانکی’ الکس رودریگز فیلمهای

آن باقی مانده است قابل توجه — 16 سال بعد — است که یک بازی بسکتبال وانت به شدت تغییر تاریخچه بیس بال برجسته ترین حق رای دادن.

اگر Aaron Boone و همسر خود را به حال برنامه ای که جمعه شب در Jan. سال 2004 قهرمان سال 2003 ALCS را بازگشت به یانکی ها در $5.75 میلیون معامله برای فصل آینده با لیگ قهرمانان آسیا در سمت چپ خود زانو هنوز هم دست نخورده است. اگر baseman سوم در حال حاضر انجام می شود خود را در قلبی است که در روز Alex Rodriguez نمی پیوست یانکی ها.

اما بون نمی توانست شناخته شده از یک بازی بسکتبال در ساحل نیوپورت کالیفرنیا. بدنسازی را آغاز کند پایان بازی حرفه ای با یانکی ها, نگه داشتن او را از پینستریپس تا زمان بازگشت به عنوان مدیر در سال 2018 است.

“من در واقع کار کردن با مربی, اما من نمی من قلبی است که در روز” بون گفت: Radio.com’s “زمان بزرگ بیس بال” پادکست با جان Heyman و تونی Gwynn جونیور “و برادر در قانون بود رفتن به بازی بسکتبال بازی که شب و من و همسرم تا به حال هیچ چیز در جریان است.”

حرفه ای-تغییر بازی باقی مانده رنگی در بون ذهن.

“آن را مانند من rebounding یا هر چیزی” بون گفت. “من فقط رفتن به بالا و پایین دادگاه است.”

بون بود که در نزدیکی خط ناپاک زمانی که توپ را از بیرون رفتن از مرزهای پرتاب شد در جهت خود را.

“مرد آن را نجات داد … و من تقریبا با دریافت یک پاس مثل فوتبال پاس بیش از شانه من نوع رفتن که راه” بون گفت. “من برای رفتن به آن را دریافت خواهید کرد و این مرد در آمد و فقط محو من از طرف. این نوع خشونت بار و دردناک است.”

بون بود که نقض شرایط قرارداد خود را با بازی بسکتبال بلافاصله می دانست که به شدت آسیب.

“من و پریدند کردن دادگاه و گریه که من سوار صفحه اصلی بازگشت به خانه من” بون گفت.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

بون منتشر شد دو هفته بعد و دریافت 30 روز ختم پرداخت جمعا به مبلغ 917,553. او از دست رفته کل 2004 فصل پس از صرف نهایی پنج فصل از بازی حرفه ای با چهار تیم مختلف. به جای Boone, برایان Cashman ساخته شده است یکی از بزرگترین معاملات در تاریخ این ورزش کسب حاکم آل MVP (رودریگز) که وحشی, موفق, مورد بدخواهی و بحث تصدی با یانکی ها به پایان رسید و در سال 2016.

Alex Rodriguez Yankees trade 2004 Aaron Boone
نیویورک پست جلد از Feb. 15, 2004.نیویورک پست

در ضمن صاحب یکی از معروف ترین خانه اجرا می شود در تاریخ بیس بال — بون بازی 7 پیاده کردن شات در برابر Red Sox — به پایان رسید تا بازی در مجموع 71 بازی با یانکی ها از جمله 17 در postseason.

بون نیست تاسف است که بازی بسکتبال و یا گفتن حقیقت در مورد آسیب است. اگر آن اتفاق نمی افتد شاید او نمی پیشرو یکی از بیس بال را بهترین تیم حال حاضر است.

“من معتقدم که همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل” بون گفت. “این همه بخشی از سفر خود را بخشی از مسیر خود را. این بخشی از مسیر من و این منجر به جاهای دیگر و تیم های دیگر و دیگر تجربه های بزرگ است که باید همه رفته به شکل گیری که من هستم. زندگی نیست همه خوب و بدیهی است که وجود دارد متفاوت ناملایمات همه ما و شما سعی می کنید و انجام بهترین خود را با همه آن. من همیشه به حال که نگرش است.”

“من فکر نمی کنم من همیشه می تواند یک چیز می گویند و یا چیزی است که شما می دانم که مرا به جایی که من هستم در حال حاضر و یا مرا به این کار, اما من فکر می کنم این همه بخشی که من هستم” بون گفت. “همه چیز رفت به پای که به من اجازه داد در این موقعیت. من فکر می کنم شما تخفیف نیست هر چیزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>