هارون قاضی می دهد Aaron Boone thumbs-up ثبت نام پس از فشردن توپ را روی گوه کار

تمپا — هارون قاضی مسیر بازگشت به مصرف کامل پنبه حلاجی تمرین در زمان یک گام کوچک جمعه زمانی که او به یک سه راهی پنبه حلاجی شده و دیدم مدیر Aaron Boone شست تا زمانی انجام می شود.

“همه چیز در حال حرکت است وجود دارد راه آن باید” یانکیز مدیر Aaron Boone گفت قاضی که گرفته کامل کاهش در برابر تبادل پس از ورود به اردوگاه در هفته گذشته به دلیل درد در شانه راست. “این یک روز خوب برای او.”

این نمایشگاه از شروع فصل چهار شنبه اما بون نیست که در یک تاریخ زمانی که قاضی می تواند به یک بازی است.

“نمی توان در عجله برای قرار دادن او را در یک بازی به دلیل جایی که ما در تقویم” بون گفت. “اما من فکر می کنم او خیلی خوب به آن بروید.”


یانکی ها’ تیم-مطابق با فعالیت برگزار شد پس خود را تمرین جمعه پینگ پنگ مسابقات در غرفه بر اساس Steinbrenner زمینه است.

“با هم به دور از بیس بال مسائل و سعی کنید به آن نزدیکی” بون گفت: وقتی پرسیده شد که چه بازیکنان خود را به بیرون از جلسه.

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

J. A. Happ شروع نمایشگاه بازکن و خواهد بود که توسط مایکل پادشاه لوئیس Cessa و نیک Tropeano. جاناتان Loaisiga, Gerrit کول احتمالا Cessa و تاناکا در حال استارت فراتر از متن.


میگوئل اندوجر نمی خواهد بازی شنبه در برابر اشعه اما بون گفت: او را به سفر به بندر شارلوت در روز یکشنبه و در بازی سوم پایه در برابر اشعه. بون گفت: آندوخار را خارج از دوشنبه و سه بازی اول پایه سه شنبه شب در برابر دزدان دریایی.

با جیو Urshela در نظر گرفته شروع سوم baseman آندوخار —که به پایان رسید دوم در AL Rookie از مسابقه سال به یک سوم baseman در سال 2018 است — کار در سوم و در خود.

“ما را ببینید که چگونه او در پاسخ فیزیکی” بون گفت: آندوخار که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته به دلیل عمل جراحی شانه راست. “سعی کنید او را سازگار به تمام نقاط مختلف. من فکر می کنم او نشان داده است که او احتمالا رفتن به قادر به آن است. در حال حاضر آن را در مورد واقع شدن را تجربه می کنند.”


برای بسیاری از زندگی تمرین پنبه حلاجی شده جلسات کوزه حتی کسانی که هیچ شانسی برای ساخت فهرستی دستبند hitters. جمعه که کمی زمانی که DJ LeMahieu homered و فرستاده خود درایو خط تا وسط خاموش Masahiro Tanaka.


نیویورک آب و هوا در زمان قدم زدن جنوب. نهایی کامل-تمرین تیم ملی در کمپ برگزار شد و با درجه حرارت در 50s و یک تند باد سرد Steinbrenner زمینه است.


داشتن پایان رسید اغل گاو یا حشم جلسه آستین کوتاه Gerrit کول تا به حال برخی از زمان رایگان و او را صرف تماشای آن Tanaka پرتاب live BP. کول رشد اطلاعات و تحت تاثیر قرار شده است با Tanaka تعادل بر روی تپه.


یانکی ها بازی Blue Jays در Steinbrenner زمینه در اولین نمایشگاه بازی از بهار آموزش. J. A. متن شروع برای میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر