تحسین فیلم Hoop Dreams’ می تواند کمک به پر کردن بسکتبال درجه اعتبار ساقط

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

Hoop Dreams (1994)

تاریخ: PG-13

جریان: آمازون نخست

قبل از ESPN 30- – -30 سری و Netflix افزایش برجستگی در عمق ورزشی مستند یک فکری 3-ساعت فیلم است که در ابتدا در نظر گرفته شده بود 30 دقیقه PBS کوتاه به ما معرفی و در معرض جهان از دبیرستان و دانشگاه, استخدام در ما درونی شهرستانها.

داستان به دنبال دو آفریقایی-آمریکایی نوجوانان در شیکاگو ویلیام گیتس و آرتور ایجی از آنها 14 سال با شروع استخدام خود را به بازی بسکتبال در یک مرفه حومه ایلینوی خصوصی مدرسه سنت جوزف است که افتخار Isiah Thomas به عنوان یک معروف التحصیل.

مدیر استیو جیمز شات بیش از 250 ساعت فیلم بیش از پنج سال آینده از جمله چند travails برای هر دو خانواده از طریق بازیکنان سال اول کالج که در آن NBA رویاهای برای هر دو متوقف شده است.

دروازه رنج می برد چندین جدی صدمات زانو قبل از حضور و بازی در مارکیوت در حالی که ایجی مجبور به ترک سنت جوزف به دلیل مشکلات مالی آغاز شد و در یک کالج در ایالت میسوری قبل از حضور در آرکانزاس دولت است.

Hoop Dreams star Arthur Agee with former President Bill Clinton at Arkansas State in 1995.
Hoop Dreams ستاره آرتور اگی با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در ایالتی آرکانزاس در سال 1995.AP

تحسین منتقدان مستند برنده جوایز متعدد از جمله جایزه هیئت داوران جایزه در جشنواره فیلم ساندنس) اما بحث برانگیز حذف شد از سال 1994 نامزد اسکار.

فیلم مشهور منتقد راجر ایبرت بعد نام آن را بهترین فیلم از 1990s شروع شد و هر دو بازیکن در نهایت در مورد دریافت $200,000 هر کدام در حق امتیاز.

ایجی آغاز یک “حلقه رویاها” لباس خط کار کرده است و به عنوان یک سخنران انگیزشی از طریق آرتور ایجی جونیور پایه و اساس است. او دستگیر شد برای تشدید حمله به یک زن در سال 2017, اما کسانی که اتهامات بعد از آن کاهش یافته است.

گیتس بعد شد یک کشیش و نقل مکان به تگزاس; دو تن از پسران او خواهد جونیور (فورمن هوستون باپتیست) و Jalon (آگزبورگ) باید در بازی بسکتبال.

نقل قول از توجه داشته باشید: “وقتی کسی می گوید:” زمانی که شما رسیدن به NBA, فراموش نکنید که در مورد من’ من باید تو به آنها گفت: “اگر من آن را don’t you forget about me.” — ویلیام گیتس.

Botte ضربات: 4.7 از 5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>