Joshua Schulte
جاشوا Schulte

وکلای متهم سیا leaker جاشوا Schulte فرستاده اند 50 احضاریه به فعلی یا سابق کارکنان این سازمان جاسوسی از جمله وزیر امور خارجه مایک Pompeo — در چه دادستان منهتن لعنتی به عنوان یک “فوق العاده” سفر ماهیگیری.

Pompeo قبلا به عنوان مدیر سازمان سیا است اما کار نمی کند وجود دارد در زمان Schulte آیا با توجه به نامه ظ روز شنبه توسط ما وکیل جفری برمن به قاضی پل Crotty در این استدلال چرا احضاریه هدف قرار دادن Pompeo نباید اجازه برای رفتن به جلو.

Schulte متهم است که متفکر عظیم ویکی لیکس افسردگی لقب “طاق 7” و “طاق 8,” سرقت اسناد محرمانه از آژانس برای کمک به آنها را ،

Pompeo تنها در سازمان سیا پس از نشت و در نتیجه ندارد “دانش دست اول از حقایق” برمن گفت: در نامه خود.

“هر چند ثانیه. Pompeo خدمت شد و به عنوان مدیر سازمان سیا در 7 مارس 2019 زمانی که ویکی لیکس شروع به افشای عمومی طبقه بندی شده دفاع ملی اطلاعات به سرقت رفته توسط متهم در آوریل 20, 2016 دولت است غافل از هر موضوع مربوط به این مورد که به عنوان بخش. Pompeo شخصی دانش” برمن نوشت.

“در حالی که ثانیه. Pompeo بود بدون شک نگه داشته و در مورد عواقب ناشی از این متهم در جنایات و سازمان سیا در پاسخ به امن سیستم های خود به جلو رفتن او مانند تقریبا همه مشابه وضعیت عالی رتبه مقامات دولتی — دریافت این اطلاعات از طریق جلسات و خلاصه ارائه شده توسط دیگران است که ناب ناروا شایعات.”

دولت ناودان 50 احضاریه تماس با شماره “فوق العاده” و گفت: “اکثریت” از آنها نمی خواهد دیدار آستانه مورد نیاز در نظر گرفته شود مربوط به شهود.

آنها همچنین گفت: بسیاری از شاهدان در “موقعیت حساس از جمله موقعیت های خارج از کشور” و خواسته های پیشرفته حاکم در روا از شهادت آنها قبل از این سازمان مجبور است به “بازگرداندن پنهان افسران برای شهادت.”

دفاع و دادگاه هنوز برای پاسخ دادن به این نامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im