متهم مت فروشنده قطع مچ پا نظارت پس از او در امان زندان بیش از coronavirus

یک متهم مت فروشنده شد که یک پسر پوستر برای dodging زندان به دلیل coronavirus اپیدمی شده است و قفل شده است — پس از قطع کردن مچ پا خود را مانیتور در عرض یک روز از ابتلا به شکستن این پست یاد کرده است.

Rasedur Raihan lucked در مارس 12 هنگامی که یک قاضی فدرال در بر داشت آن را “نسبتا آسان تماس” به او ارسال به بروکلین شهری بازداشتگاه برای یک خانه بازداشت تخلف مرتکب شده در حالی که انتظار محاکمه اتهام مواد مخدر.

دادرس قاضی جیمز Orenstein رد یک درخواست دادستان به زندان Raihan گفت که بسته بندی بدون خشونت مواد مخدر مجرم به MDC خواهد در حال حاضر یک “خطر برای جامعه است.”

در این هفته از Orenstein حاکم شد به طور گسترده ای ذکر شده در دفاع وکیل مدافع’ درخواست خود را به مشتریان در انتظار محاکمه در خانه حبس و در حالی که COVID-19 شیوع قوی هستند.

اما اجرای قانون منبع گفت: این پست که تنها چند ساعت پس از Raihan چپ بروکلین دادگاه فدرال او را قطع مچ پا نظارت بر.

روز بعد او را در دادگاه اما قبل از جدید judge — قاضی قاضی لوئیس بلوم که به دستور Raihan به بازداشت شده است.

ایالات متحده دفتر دادستان در بروکلین کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است. Raihan وکیل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>