متهم نیویورک سریال سارق ‘آجر مرد از زندان آزاد شده پس از coronavirus نگرانی

“آجر مرد” است که از زندان دوباره اما این بار او coronavirus به خاطر آزادی خود را.

آنتونی Manson — 50-سال-قدیمی ex-con به دست آورده که نام مستعار خود را با اتهام استفاده از مواد ساخت و ساز برای چندین سر و صدا-و-گرفتن منازل به قصد سرقت — منتشر شد در این هفته با رضایت از بروکلین دفتر دادستان منطقه در این پست یاد کرده است.

منسون شد یک پسر پوستر برای دولت را مورد بحث قرار وثیقه اصلاحات قوانین — پس از اینکه بارها و بارها قطع سست زیر, دستگیری به اتهام سرقت — قبل از او در نهایت برگزار شد و به قید وثیقه در ماه ژانویه بیش از back-to-back بازداشت.

دا را تایید کرد که منسون منتشر شد سهشنبه پس از یک وکیل از کمک حقوقی جامعه استدلال کرد که او در معرض خطر برای ابتلا به COVID-19 در Rikers Island.

“در هر شهر تادیبی خدمات بهداشتی و آقای منسون است که در بالاترین گروه در معرض خطر اگر او قرارداد COVID-19 با توجه به سن و سال او و بهداشت بیماری” کمک های حقوقی گفته سخنگوی این پست.

“نیویورکی که متهم به جنایات و به طور جدی بیمار باید به صورت یک حکم اعدام در Rikers Island قبل از هیئت منصفه حتی فرصتی برای قضاوت خود احساس گناه یا بی گناهی صرف نظر از آنچه آنها متهم کرد.”

قبل از همه گیر را شکست منسون به دست آورده عناوین خود را برای تکرار از طریق سفرهای نیویورک درب گردان از عدالت در میان قوانین جدید که متوقف قضات تعیین وثیقه در اکثر غیر خشونت آمیز مجرم.

NYPD طوقه منسون در Dec. 23 به اتهام ارتکاب سه منازل به قصد سرقت و او از زندان آزاد شد Dec. 25.

منسون گران بود دوباره Jan. 3 برای دو اتهام نمیتوانیم متعهد Jan. 2 و 3 سوابق نشان می دهد.

پلیس نیز به او مشکوک از هشت دیگر منازل به قصد سرقت در بروکلین منابع گفت.

در منسون Jan. 4 تفهیم اتهام دادستان خود را ذکر Dec. 23 دستگیری در به دنبال او برگزار شد $15,000 وثیقه — اما او به جای فرید نظارت بر انتشار.

منسون در ادامه به بازداشت دوباره در منهتن در Jan. 15 پلیس پس از کشف او فوق العاده از طریق درب به روستای گرینویچ عینک فروشگاه حدود 2 a. m., مقامات گفت.

سپس در ژانویه. 22 پلیس گفته در بر داشت منسون در آن را دوباره — این بار rummaging از طریق یک چشم انداز Lefferts باغ سایت ساخت و ساز — و یک قاضی در نهایت به قید وثیقه.

شهرستان بخش از اصلاح گزارش روز پنج شنبه که 288 زندانیان و 488 کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

توضیحات ارائه نمی دهد اطلاعات که در آن از امکانات آن هستند اما اکثریت قریب به اتفاق آن زندانیان برگزار می شود در Rikers.

پس از شیوع ویروس این شهر منتشر کرده است صدها نفر از زندانیان از Rikers و دیگر آن lockups.

همانطور که از روز شنبه این شهر به کمتر از 4,300 زندانیان در زندان از بیش از 5 ، 000 سال پیش.

بروکلین دا سخنگوی Oren Yaniv گفت که منسون قرار داده شد نظارت بر انتشار و شهرستان و دادستان ها و DOC در حال کار با هم به “آزادی به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در طول بحران بهداشت و درمان.”

“شرایط در Rikers و ناتوانی اجتماعی فاصله داخل زندان را در این زندگی یا مرگ, وضعیت,” او گفت:.

“این متهم که ما همچنان به تعقیب خود را برای جرائم — دارای شرایط بهداشتی است که او را به خصوص در معرض خطر جدی و یا احتمالا بیماری تهدید کننده زندگی. شهر موافقت قرار داده و او را در تحت نظارت آزاد و سازمان های مختلف ارائه شده او با حمایت مسکن و دیگر خدمات به عنوان شرایط خود را آزاد کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de