نوزاد رو Oklahoman متهم به قتل یک فوقانی شرق جانبی مرد او ملاقات در یک برنامه دوستیابی گفته پلیس او تنها متوجه جرم و جنایت خود پس از گوگل قربانی جدید مدارک دادگاه نشان می دهد.

الکس اسکات, 24 که دادستان ها می گویند خفه و مثله 64 ساله کنت Savinski در آپارتمان خود را پس از جفت ملاقات در یک برنامه آشنایی تا به حال هیچ حافظه از حمله خونین زمانی که او خود را به پلیس با توجه به کیفرخواست unsealed چهارشنبه.

“من امروز صبح از خواب بیدار در یک Jersey City hotel با فرد دیگری شناسایی و کارت های اعتباری” اسکات گفته کارآگاهان گفت. “من گوگل [Savinski را] نام و نام خانوادگی و آدرس و دیدم که او کشته شد.”

اسکات که در مواجهه با اتهامات خود را در خانه دولت برای آزار جنسی 6-year-old boy, محققان گفت که او تا به حال شده است نوشیدن “برای چند روز” و نمی تواند به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است.

“من فکر می کنم من کسی کشته,” او گفت: افسران. “من کاهش در دست من است پس آن را به من چون این تنها چیزی است که حس می کند.”

اسکات و Savinski دیده می شود در نظارت تصویری در راه رفتن به عقب در پیرمرد آپارتمان در شرق 83 خیابان در نزدیکی خیابان لگزینگتون در Jan. 29, مقامات گفت.

در داخل آپارتمان اسکات گفته چاقو Savinski در صورت و برش گلو خود را قطع شریان کاروتید دادستان گفت.

او سپس کشف دوربین ترک آپارتمان با Savinski دیده بان, کارت های اعتباری و پول نقد در دو — همه در حالی که با پوشیدن ادعایی خود را قربانی ژاکت.

در پی اتهام حمله اسکات از محققان گفت: او نمی تواند به یاد بیاورید که در آن او می خواهم به سمت چپ ماشین خود را و یا نام هتل او شده است می خواهم به ماندن در — اما او به یاد داشته باشید خرید باند برای خود دست و مدارک دادگاه می گویند.

“او به یاد جزئیات مختلف از بقیه روز از جمله گرفتن band-ایدز برای انگشتان دست خود را, خرید چیزهایی برای خوردن و گفتگو با افراد دیگر” اسناد به عنوان خوانده شده.

تلسا بومی شده بود در نیویورک برای چندین ماه پس از گفته های برش خود نظارت الکترونیکی دستبند در اوکلاهما و فرار به اپل بزرگ, حمایت از خود را با “پول نقد است که او از مردان که او در دیدار آنلاین” دادستان گفت.

اسکات شد متهم روز شنبه به اتهام قتل درجه اول و بزرگ larceny و دستور داد برگزار شد بدون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im