صندوق های تامینی نقطه سوم انباشته بیش از 2 میلیارد دلار سهام در مشخصاتش و به نام در بیمه بریتانیا روز دوشنبه به تقسیم به دو شرکت.

نقطه سوم خواسته های اولین گزارش رویترز پیشتر در روز دوشنبه می تواند منجر به تکان عمده در مشخصاتش تنها چند ماه پس از آن چرخید اروپایی خود را بیمه و مدیریت دارایی های کسب و کار به یک شرکت جدید به نام M&G.

نقطه سوم که دارای تخصص در فعالیت سهامداران و اجرا شده توسط دانیل لوئب نوشت: به 332 سال پیش در لندن با شرکت در روز دوشنبه به درخواست آن برای جدا کردن آن و ایالات متحده کسب و کار.

نیویورک-بر اساس صندوق های تامینی گفت: مشخصاتش سهام بهره مند خواهد بود اگر آن را متوقف در حال اجرا و آن گوهر تاج آسیا و کسب و کار خود را با ما کسب و کار, Jackson, ملی, زندگی از یک شرکت هولدینگ در بریتانیا.

جکسون حساب برای یک بخش کوچک از مشخصاتش ارزش اما بسیار پیچیده است به تجزیه و تحلیل نقطه سوم گفت. به عنوان یک نتیجه سرمایه گذاران سازی-مشخصاتش را در آسیا کسب و کار به دلیل آنها در حال بسته بندی آن با جکسون سوم نقطه اضافه شده است. علاوه بر این ساختار فعلی قرار دادن مشخصاتش در یک نقطه ضعف وقتی که می آید به استخدام استعدادهای برتر در آسیا با توجه به نقطه سوم.

در این نامه خطاب به مشخصاتش را هیئت مدیره نقطه سوم هم مقصر شرکت مدیریت اولویت بندی پرداخت سود سهام بیش مربوطه سرمایه گذاری مجدد در کسب و کار.

نقطه سوم است با این استدلال که برخی از مزایای تقسیم می شود که شامل هزینه کاهش در مشخصاتش را به انگلیسی, شرکت برگزاری بهتر تخصیص سرمایه, سیاست و مدیریت بهتر از آمریکا و آسیا و کسب و کار و منابع گفت.

“اگر PruAsia و جکسون از هم جدا شدند و در نتیجه تمرکز بیشتر بر reinvesting سرمایه در هر واحد و ساده مرکزی هزینه ها در گروه سطح تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که منافع ارائه شده توسط مشخصاتش plc سهام دو می تواند در عرض سه سال” لوئب نوشت: در این نامه است.

مشخصاتش را تایید کرد در بیانیه ای جداگانه است که آن را تا به حال دریافت نامه ای از نقطه سوم و نگاه رو به جلو برای شروع یک گفت و گو با صندوق های تامینی.

در حالی که مشخصاتش مقر آنها در لندن است تنظیم شده در هنگ کنگ پس از آن جدایی از M&G.

یک منبع به رویترز گفت در اوایل این ماه که مشخصاتش در حال بررسی گزینه ها برای کاهش مالکیت آن در جکسون از جمله به دنبال “خارج از پایتخت است.”

نقطه سوم سهام معادل کمتر از 5 درصد مالکیت مشخصاتش ساخت صندوق این شرکت دومین سهامدار و مشخصاتش صندوق های تامینی بزرگترین موقعیت در حال حاضر با توجه به منابع. محتاط است, بازار سرمایه 36.8 میلیارد پوند ($47.5 میلیارد دلار).

سومین نکته است که 14 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت تجربه در سوق دادن شرکت ها به تقسیم خود را جدا از جمله در یام مارک های شیمیایی داو و اخیرا United Technologies.

به افزایش سرمایه اضافی برای ساخت این سهام در مشخصاتش سوم مطرح شده یک اصطلاح ویژه هدف وسیله نقلیه است که اجازه می دهد تا صندوق های تامینی برای جمع آوری پول به سرعت و سرمایه گذاران برای قرار دادن پول به کار در سهام یک شرکت خاص به جای یک co-مخلوط صندوق.

اگر چه نقطه سوم مستقر در ایالات متحده آمریکا بخش قابل توجهی از آن اخیر فعال درگیری های صورت گرفته در خارج از کشور در شرکت ها از جمله سونی پارسیان, نستله و EssilorLuxottica.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de