بازیگر Rae Dawn از گلدان کمدین Tommy Chong, گفت: او یک “افسانه” شب با میک جگر در سال 1977– زمانی که او فقط 15 سال.

سحر که تا به حال نقش در سال 1985 فیلم “رنگ بنفش” و “تروریستی” دقیق او کمتر از سن قانونی پرت کردن با سنگ نورد افسانه به ایمیل های روزانه پس از او ادعا کرد که به طور تصادفی کمربندش را بست و از این اخبار در حالی که مداخله آینده پادکست از هالیوود.

“او بود که بسیار مسن تر از من در مغز من. او 33 و جوان و زرق و برق دار با یک بدن خوب,” او گفت: خروجی در تلاش برای جلو افتادن از داستان است.

“نبود یک چیز بد آن افسانه است. کاملا rock ‘n’ roll. او را ندارد من هر کاری کردم نمی خواهید به انجام, اما او بسیار بیهوده و همیشه به دنبال در آینه.”

سحر, در حال حاضر 58 گفت: او با Jagger زمانی که او هنوز ازدواج به همسر اول خود را پس از ملاقات با او در یک مکان.

او بگیرید و یاد دهید با دختر جان فیلیپس, این خواننده Mamas & the نمایی و معرفی خودش به Jagger یک روز زمانی که آنها هر دو از دیدن فیلیپس’ خانه.

“او هرگز از من پرسید چند ساله من بود و من هرگز به او گفت,” او گفت: Mail. “این هرگز آمد. من به یاد داشته باشید فکر او بود واقعا زیبا بود. او tousled ، من فکر کردم ” من او زیبا است.'”

این جفت ارز به پایان رسید تا هزینه های دو روز با هم در نیویورک با توجه به پست الکترونیکی. سحر اصرار داشت که صمیمیت و رضایت طرفین بود و نگران است که وحی را زمین Jagger در آب های عمیق است.

“او هیچ کار اشتباهی انجام داد” گفت: سحر. “او من را به انجام هر کاری من نمی خواهم به انجام است.”

Jagger, نمی, پاسخ دادن به ایمیل را درخواست دهید.

سحر bumped به Jagger چندین بار در پی عاشقانه. سال بعد او کردم و او را به بازیگران خود را برای ظاهر در این ویدئو برای سنگ’ آهنگ “فقط یک شب دیگر.”

آنها باقی مانده بود اما ارتباط خود را ظاهرا soured بعد از سحر علنا شکایت در مورد Jagger “در ساق بلند” رفتار در مجموعه.

“در زندگی واقعی او یک چهره بزرگ اما در این فیلم او مقدار زیادی از ساق بلند’ چیز’ او گفت. “من صحبت کردن در مورد که در یک مصاحبه. او شکننده نفس است. او صحبت نشده به من پس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im