آگهی: می سی سی پی, سنت, مربی تیم خواهد بود افزایش خود آگاهی فرهنگی’

می سی سی پی امور خارجه ورزشی مدیر جان کوهن گفت: Mike صافی را به شرکت در “گوش دادن جلسات” به “گسترش خود آگاهی فرهنگی از می سی سی پی” پس از مدرسه مربی تیم فوتبال ارسال شده حمله به توییتر ارسال.

در تاریخ 1 آوریل صافی ارسال یک صدای جیر جیر از یک الگوی رفتاری نشان بانوی پیر بود که گرمکن شوهرش طناب دار پس از دو هفته قرنطینه. صافی جیر دریافت انتقاد از تعدادی از بازیکنان و دانشگاه استادیار جامعه شناسی Margaret A. Hagerman با توجه به می سی سی پی شیپور لجر.

پست منجر به محکومیت عمومی و همچنین منجر به دانشجوی سال دوم دفاعی مقابله با Fabian LoVett انتقال از مدرسه. Lovett پدر Abdual به تازگی گفت: شیپور لجر که او احساس نمی راحت با پسرش بازی “یک مرد مانند [صافی] از رهبری نبوده است.”

کوهن همچنین گفت صافی جیر غیر قابل قبول بود.

“مهم نیست که زمینه برای بسیاری از آمریکایی ها تصویر از یک طناب دار است هرگز مناسب و درست است به خصوص در جنوب و در, می سی سی پی” کوهن در بیانیه ای گفت:. “Mississippi State University نا امید شده بود در استفاده از چنین یک تصویر در یک صدای جیر جیر توسط مربی مایک صافی.

“او حذف صدای جیر جیر و صادر عمومی عذرخواهی” کوهن اضافه شده است. “دانشگاه با اعتماد به نفس است که مربی صافی است که به سرعت در حال حرکت و صمیمانه گذشته این ناخواسته قدم اشتباه و ارائه رهبری برای ما ورزشکاران دانش آموز و هیجان برای فوتبال ما برنامه ای است که طرفداران ما سزاوار و ما دانشجویان و فارغ التحصیلان افتخار خواهد بود برای حمایت از.”

کوهن همچنین گفت صافی را هدایت بازدیدکننده به موزه می سی سی پی, تاریخچه و می سی سی پی حقوق مدنی موزه در جکسون زمانی که هر دو در حال بازگشایی شد. این موزه در حال حاضر بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

وقتی صافی جیر برای اولین بار بیرون آمد LoVett, پاسخ نوشتن “WTF” و اعلام کرد تصمیم خود را در روز بعد برای ورود به انتقال پورتال. 59-ساله مربی که 361,000 پیروان خود را در توییتر صفحه, حذف صدای جیر جیر و عذرخواهی کرد و گفت: “من صمیمانه پشیمانی اگر من انتخاب تصاویر در من توییتهایی داشت و تهاجمی. من تا به حال هیچ وجه قصد توهین به کسی.”

صافی استخدام شد ایالتی می سی سی پی در ماه ژانویه پس از گذراندن هشت سال به عنوان دانشگاه واشنگتن سر مربی و امضا یک قرارداد چهار ساله گزارش به ارزش 5 میلیون دلار برای یک فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im