میامی — سه آدم Gase سابق بازیکنان خواهد شد در نظر گرفتن زمینه پنج شنبه در سوپر باول سال 2020 است.

آن دسته از بازیکنان گفت: هر جت طرفداران نیاز به صبر و حوصله با مربی است.

“فقط استراحت مرد اجازه مرد انجام کار او” 49ers گیرنده گسترده امانوئل ساندرز گفت: وقتی پرسید که چه او می گفت به جت طرفداران. “این را نمی خواهی یک شبه اتفاق می افتد. چیزی واقعا اتفاق می افتد یک شبه. این قراره یک فرایند شما باید دریافت حق بازیکنان است.”

ساندرز تحت Gase در سال 2014 زمانی که Gase شد توهین آمیز هماهنگ با Broncos. دو تا از Gase سابق دلفین بازیکنان در ستاد. پشتیبان و کارفرمایی مت مور و در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز برای Gase در میامی و در حال حاضر به عقب در اینجا به دنبال یک حلقه.

هر سه ستایش Gase مربیگری و توهین آمیز ذهن چیزی جت طرفداران شک و تردید در مورد پس از این تیم به پایان رسید و آخرین بار در لیگ در جرم در فصل اول خود را.

محبوب دیگری سوال شده است در مورد برخی از Gase سابق بازیکنان شکوفایی در این سال و این که آیا آن بود چرا که آنها هستند که مربی بهتر در حال حاضر. قابل توجه ترین است که تیتان کارفرمایی Ryan Tannehill که تا به حال حرفه ای سال پس از مبارزه در زمان در میامی تحت Gase.

Jets
دامین Williams, Adam Gase و امانوئل ساندرزگتی ایماژ (3)

“من فکر نمی کنم که منصفانه” گفت: مور بود که Tannehill های پشتیبان در سال 2016 و 2017 تحت Gase. “من فکر می کنم آدم بزرگ توهین آمیز مربی. مانند هر چیزی در آن طول می کشد زمان. من فکر می کنم او را منحصر به فرد زمانی که او می ایستد در تریبون برای اطمینان حاصل کنید. من مطمئن هستم که بخشی از آن را برای طرفداران اما مرد می داند مسائل خود را.”

ویلیامز به ثمر رساند تا پنج touchdowns در این پلی آف برای کانزاس سیتی و او نیز شده است فشرده با Tannehill به عنوان بازیکن انجام بهتر و دور از Gase یک قضیه در حال اجرا پشت مخالف با.

“این زمان” ویلیامز گفت. “در پایان روز زمانی که Gase اینجا بود که با ما رفت و برگشتی. Tannehill تا به حال یک سال بزرگ که در آن سال و پس از آن به پایان رسید تا گرفتن صدمه دیده است. من احساس می کنم اگر که اتفاق نمی افتد آن شده اند که یک داستان متفاوت است. من احساس می کنم مثل Gase انجام یک کار بزرگ در آینده و تبدیل آن سازمان در اطراف.”

ویلیامز اعتبار Gase با او کامل تر در حال اجرا است که او گفت: به او کمک کرده در اندی رید را جرم.

ساندرز گفت: Gase می تواند شکوفا اگر جت’ فهرستی را بهبود می بخشد.

“بدیهی است که من مطمئن هستم که جت طرفداران ناراحت هستند اما در همان زمان مردم باید درک کنند که چقدر سخت است برای برنده شدن در این لیگ” ساندرز گفت. “هنگامی که کایل [Shanahan] برای اولین بار در اینجا آنها از دست داده و بسیاری از بازی های سال گذشته آنها ندارد, یک سال خوب, و در حال حاضر ما در حال برگشت در سوپر باول چون ما وصل بازیکنان کلیدی مانند [نیک] Bosa مثل خودم مثل بچه های دیگر و پس از آن همه چیز شروع به کلیک کنید. من امیدوارم که اتفاق می افتد با Gase به عنوان به خوبی.”

— گزارش های اضافی توسط استیو Serby

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “باند همه در اینجا” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی