Adam Schefter می رسد پیش نویس NFL 2020 نقطه شکستن: ‘قتل عام در خیابان’

این است که اخبار, ESPN نمی خواهند Adam Schefter تولید.

با پیش نویس NFL 2020 هنوز هم برنامه ریزی شده برگزار می شود — منتقل شده از لاس وگاس به یک تجربه مجازی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر — کمی بیش از سه هفته پس از دولت فدرال اعلام کرد پیش بینی ها از 100,000 به 240,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری پخش کرگدن ترین تشخیص خبرنگار را پاره پاره لیگ برای به تعویق انداختن این رویداد است.

ESPN برنامه ریزی شده است برای پخش این پیش نویس که در طی آن Schefter است سالانه برجسته است.

“این پیش نویس است که اتفاق می افتد تنها از طریق نیروی خالص و عزم و اراده و عدم دوراندیشی از NFL رک و پوست کنده” Schefter گفت: ESPN در طول اسکات Van Pelt را SportsCenter. “آنها مصمم هستند برای قرار دادن این در حالی که وجود دارد این است که قتل عام در خیابان!”

Schefter شده است که با ESPN از سال 2008 اشاره کرد پوچی از برگزاری این پیش نویس با توجه به عدم قطعیت — و یا اگر — فصل آغاز خواهد شد.

“همه ما می خواهیم برای دیدن روز که در آن ما که انحراف از فوتبال اما OTAs که اتفاق می افتد” Schefter گفت. “Offseason برنامه که اتفاق نمی افتد.”

NFL کمیسر راجر Goodell در تلاش است تا مانع تیم مقامات از تخلیه سرخوردگی بیش از پیش نویس زمان بندی ارسال یک یادداشت در هفته گذشته که اظهار داشت: “بحث عمومی از مسائل مربوط به پیش نویس در خدمت هیچ هدف مفید است و زمینه را برای اقدام انضباطی.” که بدیهی است که گسترش به Schefter.

سابق ESPN خبرنگار Darren Rovell ارسال شده کلیپ سابق خود همکار ستایش Schefter برای صحبت کردن در برابر دیرین خود کارفرما. Schefter امضا به مدت پنج سال تمدید با ESPN در اواخر سال 2016.

“آن را به چالش کشیدن به عنوان یک روزنامه نگار به گاز گرفتن دست که تغذیه شما, اما وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که شما باید مطمئن است که بیانیه. آن روز آمد و امروز برای
@AdamSchefter,” Rovell نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>