در میان وحشی offseason یکی NFL خودی فکر می کند وجود دارد را روشن frontrunner در تام بردی گفتگو.

“جف دارلینگتون اساسا معلول تیتان به عنوان مورد علاقه های شما [به زمین بردی] در حال حاضر” ESPN Adam Schefter گفت: “غنی ایسن نمایش” روز چهارشنبه. “من می دانستم که, تنسی, گزینه, اما او آن را به بیشتر از یک گزینه از من آن را متوجه شود. در ذهن خود به رتبه این تیم در حال حاضر خواهد بود, تنسی, لاس وگاس و جدید انگلستان است.”

Schefter در ادامه می گویند که دارلینگتون است “خیلی بیشتر متصل به آن وضعیت خاص از بسیاری از مردم متوجه است.”

تیتان که بسیاری از تصمیمات را به این offseason. این تیم است که انتظار می رود در حرکت از 2015 در دور اول انتخاب مارکوس Mariota که rookie قرارداد است. سابق Heisman برنده جایزه شد benched در هفته 6 فصل گذشته در طول یک 16-0 از دست دادن به Broncos.

رایان Tannehill معامله شد از میامی به تنسی در سال 2019 و امضا یک سال 2 میلیون دلار قرارداد با تقریبا 4 میلیون دلار در انگیزه. 31-در سال کارفرمایی مغزش تیتان’ فصل پس از مصرف بیش از Mariota و کمک به رهبری تیم را به یک 9-7 ضبط و دو حذفی ناراحتی در مقابل به شدت مورد علاقه پرستان و کلاغ.

Tennessee Titans quarterback Ryan Tannehill at the 2020 Pro Bowl.
Tennessee Titans کارفرمایی Ryan Tannehill در سال 2020 Pro کاسه.گتی ایماژ

پس از درآمد خود را برای اولین بار حرفه ای سفر به نرم افزار کاسه و آسوشیتد پرس’ NFL باز گشت بازیکن سال افتخار این گزارش قبل از سوپر باول که Tannehill “است نه ترک تیتان” سرکوب — به طور خلاصه — برخی از بردی پچ پچ. تنسی است دیده می شود به عنوان یک امکان فرود نقطه برای شش بار قهرمان سوپر باول با توجه به اتصال خود را به سر مربی مایک Vrabel با آنها بردی بازی های برگزار شده از سال 2001 تا 2009.

بردی, 42, قرار است به آمار آژانس رایگان برای اولین بار در 20 سال زندگی حرفه ای اگر او و میهن پرستان نمی توانند توافق بر سر یک قرارداد جدید قبل از مارس 18. لاس وگاس اظهارات و لس آنجلس شارژر در میان تیم انتظار می رود به ایجاد زمینهای اما همانطور که اشاره شد توسط Schefter, به دنبال بردی خطر برای تیتان.

“واقعی سوال جالب در تنسی این است: آنها Ryan Tannehill و اگر شما حق رای دادن Ryan Tannehill سپس آن را واقعا سخت به بیرون رفتن و گرفتن تام بردی” Schefter گفت. “من فکر نمی کنم که شما انجام دهد. اما آیا شما را به خطر نمی franchising یک پسر که مانند یک حق رای دادن کارفرمایی و سعی کنید برای دریافت تام بردی در حال اجرا خطر است که شما می تواند از دست دادن هر دو ؟ و یا آیا شما جلو بروید و حق رای دادن Tannehill و حذف بردی گزینه روی میز است؟”

پیش بینی 2020 کارفرمایی حق رای دادن برچسب مناقصه فقط خجالتی از $27 میلیون با توجه به بیش از کلاه. بردی می ایستد به کسب بیش از 30 میلیون دلار در رایگان-بازار و تیتان باید حدود 47.4 میلیون در کلاه فضایی. این تیم نیز باید به مذاکره با cornerback لوگان رایان offensive lineman جک Conklin و ستاره در حال اجرا پشت جرثقیل هنری که به Tannehill درخشان حمایت این هفته است.

“رایان Tannehill ما کارفرمایی رفت به مسابقات قهرمانی آسیا. چرا ما نمی خواهیم رایان؟” هنری گفت: “Bussin’ با پسران” پادکست.

Tannehill است برای تبدیل شدن به یک محدودیت عامل رایگان در مارس. او به پایان رسید فصل تکمیل 70.3 درصد از خود عبور برای 2,742 متری 22 touchdowns و شش interceptions.

“من فکر می کنم همه ما نیاز به پرداخت کمی بیشتر توجه به تنسی در اینجا از ما فکر و تنسی است بیشتر دوام به عنوان یک پتانسیل تام بردی مقصد از ما فکر” Schefter گفت. “تنسی, من انتظار می رود در ترکیب لاس وگاس, من انتظار می رود در مخلوط. من فکر می کنم شارژر را امتحان کنید به ترکیب, من نمی دانم اگر آنها قادر خواهید بود به آن را انجام داده و البته سوال این است که آیا او بازگشت به انگلستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de