Adam Scott اجتناب ستاره در این پیدایش دعوتی برنده

وجود خواهد داشت هیچ ستاره این زمان برای Adam Scott در Riviera جای او به تماس های مورد علاقه خود را به زمین گلف.

بدون شک وجود دارد روز یکشنبه برای 39 ساله استرالیایی به عنوان او یورش برده و به پیدایش دعوتی پیروزی اولین PGA Tour برنده از جهان گلف قهرمانی در دورال در سال 2016. این 14 عنوان حرفه ای خود را.

اسکات تا به حال این عنوان در آینده برای او. پانزده سال پیش او برنده این رویداد پس از آن به نام نیسان باز بود اما آلوده به دلیل آن رفت تنها دو دور با تشکر از بدی آب و هوا و آن را به حساب نمی به عنوان یک PGA Tour برنده شوید.

در سال 2005 اسکات و چاد کمپبل گره خورده بودند در 9-زیر پس از 36 سوراخ و حل و فصل این نتیجه در یک سوراخ حذفی در خیس 18 سوراخ دوشنبه پس از. او $864,000 برنده را بررسی کنید اما نه رسمی اعتبار برای پیروزی.

“شما برنده شوید و شما دوباره ‘گفت: این یک پیروزی” اسکات شوخی در روز شنبه. “این هنوز هم سرگرم کننده … سرگرم کننده را به یک جایزه خانه و نوع قهرمان در اینجا. همه که فقط کمی انگیزه برای من به پیروزی [یکشنبه] و به طور رسمی پیروزی در ریویرا و پیدایش باز است. که خواهد بود بسیار رضایت بخش برای من است.”

Adam Scott
Adam Scott جشن ساخت یک پر در 18 سبز را به نفع خود پیدایش دعوتی.گتی ایماژ

یک روز پس از زمانی که او غلبه Rory McIlroy و مت Kuchar با او گره خورده بود برای سرب ورود به دور نهایی وجود نداشت “نوع” برای اسکات که در رده بندی جهانی بالا به شماره 7 با پیروزی.

“این شگفت انگیز” اسکات گفت. “من عاشق این مکان از روز 1. دشوار بود در خارج وجود دارد امروز. من دامن زده بود. این یک گام بزرگ برای من است.”

آن را با یک سوار یکشنبه برای بسیاری از بازیکنان در جهان از جمله مسابقات میزبان تایگر وودز که به پایان رسید گذشته در میان 68 بازیکنان که ساخته شده از برش در 11-بیش از.

“من او را نمی انجام این کار بسیار خوبی امروز” جنگل گفت. “خبر خوب من ضربه هر توپ به جلو و نه به عقب یک زن و شوهر وری. اما به طور کلی من انجام داده ام.”

McIlroy که همراه با Kuchar مشترک سرب 54 سوراخ با اسکات در 10-تحت شات 2-بیش از 73 و محکوم شانس خود را با یک سه گانه دیو در شماره 5.

“این قطعا سخت ترین روز هفته” McIlroy گفت. “باد بود و سوراخ محل بودند در لکه های روی حیله و تزویر. راستش من که اصلا انتظار آن را به عنوان سخت به عنوان آن بود اما هر کس به پیدا کردن آن را دشوار وجود دارد. آدم برگزار شد و در پایان. مرغک در 17 نوع مهر و موم معامله برای او”

در واقع زمانی که اسکات birdied همتراز 5 17th, سوراخ آن را به او دو شات کوسن رفتن به فینال سوراخ که او را همتراز.

دونده بودند, Sung Kang, اسکات براون و Kuchar که تا به حال حداقل یک سهم از سرب در هر سه دور ورود یکشنبه و ناامید کننده 1-بیش از 72 روز شنبه.

“این یک روز سخت وجود دارد خارج وجود دارد” Kuchar گفت.

برای همه به جز Adam Scott.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im