آدیداس و پوما گرفتن خرد در چین در میان شیوع کروناویروس

Coronavirus شیوع است ناودان کسب و کار چینی برای آدیداس و پوما به عنوان فروشگاه باقی می ماند توقیف و گردشگران اقامت در خانه, آلمانی, ورزشی شرکت کرد.

آدیداس گفت: کسب و کار خود را در چین منطقه کاهش یافت حدود 85 درصد در مقایسه با سال گذشته پس از سال جدید قمری تعطیلات در Jan. 25 دلیل وقوع است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر است.

کتانی غول گفت: همچنین دیده می شود خرید کاهش ترافیک تا حد زیادی در ژاپن و کره جنوبی هر چند کسب و کار خود شده است به طور قابل توجهی تحت تاثیر خارج از چین رسید که در آن یک پنجم از فروش آن در سال 2018 است.

پوما همچنین هشدار داد روز شنبه که coronavirus است “منفی نهفته” کسب و کار خود را از آنجا شروع مارس حتی به عنوان شرکت گزارش ثبت فروش و درآمد قبل از بهره و مالیات به صورت 2019.

پوما به طور موقت بسته و بیش از نیمی از فروشگاه های خود در چین “با توجه به محدودیت های اعمال شده از مقامات محلی” این شرکت اعلام کرد. با نام تجاری اضافه شده است که آن را دیده است تاثیر در دیگر بازارهای آسیایی به دلیل کاهش گردشگری چین.

در حالی که شیوع این بیماری به احتمال زیاد آسیب دیده از فروش و درآمد برای سه ماهه اول این سال پوما گفته است که “در حال حاضر تحت مفروضات که وضعیت عادی در کوتاه مدت است و پس از آن ما قادر خواهد بود برای رسیدن به سال ما اهداف.”

Coronavirus near Adidas store
Artyom ایوانف/TASS

چین یک بازار کلیدی برای آدیداس و پوما — این کشور به حساب یک تکه بزرگ از شرکت های فروش و همچنین در خدمت به عنوان یک تولید کننده بزرگ است. آدیداس گفت: این کار به کاهش شیوع کروناویروس اثر در منابع و پوما مدیر عامل بیورن Gulden گفت: بسیاری از کارخانه ها بودند و در حال اجرا زیر چینی در تعطیلات سال جدید.

“ما باید قادر به انجام برسانند فوریه و مارس سفارشات با سه هفته تاخیر” Gulden گفت: در یک کنفرانس خبری.

پوما را در فرانکفورت-ذکر شده سهام و تجارت بود که تا حدود 8 درصد صبح روز چهارشنبه در حالی که آدیداس’ شد تا حدود 2 درصد است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de