AEW را کودی رودز ارائه دوباره با در نظر گرفتن 10 ضربه شلاق از MJF

کودی رودز در حال ساخت خود را در مورد صنعت بهترین babyface و یادآوری ما چقدر قدرتمند یک مسئله شخصی می تواند در کشتی.

رودز و کینه جویی ماکسول یعقوب فریدمن بودند محور مسلما همه نخبگان کشتی قدرتمند ترین بخش از debuting “دینامیت” TNT در سال گذشته است. و آیا این شامل هر کشتی.

رودز که وارد لباس پوشیدن به nines و به مقدار زیادی از pyro مورد نیاز را کامل 10 ضربه شلاق از یک کمربند به عنوان بخشی از چک لیست مقررات MJF گذاشته در جهت رودز به کسب یک مسابقه در برابر او در انقلاب pay-per-view on Feb. 29 در شیکاگو است. آن همه احساس می کند مانند یک مدرسه قدیمی بازی های ویدئویی که در آن قهرمان به حال به حرکت راه خود را از طریق چالش برای رسیدن به رئیس در پایان.

داستان بر میگردد به MJF سپس رودز’ دست پرورده و بهترین دوست, پرتاب در حوله برای یکی از شرکت چهار معاون اجرایی رئیس جمهور در دنده کامل در ماه نوامبر. انجام این کار هزینه رودز مسابقه خود در برابر کریس جریکو و آینده هر شات در AEW مسابقات قهرمانی جهان است. MJF که برای اثبات او را بهتر از مربی سابق خود در هر راه و سپس اقدام به لگد زدن رودز در زیر کمربند به مجموعه همه از این در حال حرکت است.

چهارشنبه شب بخش دوباره در اطراف محور ترک — با MJF گفتن رودز به بالا یا پایین ماندن بعد از هر چسبناک شلاق با استراحت بین بیشتر اجازه دهید به درد مجموعه در برای مخاطبان است. آنها به سمت چپ علامت قرمز و کاهش بیش از همه رودز’ برگشت و یک نگاه از درد مشقت بار بر روی صورت خود را — به احتمال زیاد به دلیل آن بود که دقیقا آنچه که او احساس شد. این نوع از بخش TV-14 امتیاز بر خلاف PG می تواند کمک به شما را بکشد ،

وجود دارد هیچ چیز جعلی در مورد ضربات رودز بود. او ساخته شده و مخاطب آن را احساس بیش از حد. جمعیت به طور مداوم شعار “کودی! کودی!” سعی کنید به قدرت قهرمان خود را از طریق به عنوان یک تعداد زیادی از ارتقاء خائنانی تماشا از این مرحله است.

پس از چند ضربه شلاق و لحظات سرپیچی از کودی اعضای خانواده کشتی نگه داشته به آینده را — هر یک از نشان دادن نگرانی واقعی و برخی احتمال دارد در زندگی واقعی تشویق در طول دردناک انجام است. رودز کاهش یافته و اغلب به حصیر به فروش و درد او نمی تواند لمس MJF یکی دیگر از شرط ضمن عقد برای مطابقت می گیرد.

Brandi Rhodes checks on her husband Cody Rhodes.
Brandi رودز چک در کودی رودز.لی جنوبی/AEW

ابتدا آن را رودز’ مدیر Arn Anderson که آمد به کمک او. سپس آن را به برادر داستین که پیش از آن هشدار داده MJF که کودی است که “سخت تر از شما فکر می کنم” و بعد از آن ارائه شده را به بقیه ضربه شلاق. سپس جوان از دیگران به نظر می رسد و در نهایت رودز’, همسرم, Brandi — sans او بر روی صفحه نمایش کابوس جمعی لباس. کمد لباس او تنها اضافه شده به واقعی تر احساس به بخش و آله از او گفتن او “این فقط یکی بیشتر شما می توانید انجام این کار. من شما را خیلی دوست دارم.” این یک پیوند و پیام بسیاری از افراد با خانواده و یا مهم دیگر می تواند مربوط به.

MJF افزود: یکی دیگر از ضربه به کودی واقع در مناطق. او در یک نگاه نفرت است که او نمی تواند شکستن رودز و بازی خود را هنوز هم اتفاق می افتد.

بخش بود ادامه رودز ساخت بزرگ خود را منطبق شخصی — او مبارزه خود را برادر داستین در دو یا هیچ چیز قرار داده و عنوان قهرمانی جهان خود را امیدوار است در خط در برابر جریکو و در حال حاضر نیاز به بازپرداخت مردی که به او خیانت و کمک به AEW قهرمانی دور از او.

همچنین AEW ساخت خوب در وعده خود را ارائه داستان های بدون برخی از goofiness ما اغلب مشاهده می کنید طرفدار کشتی. در حالی که کریس جریکو در مقابل جان Moxley برای AEW قهرمانی ساخته شده خوب کودی و MJF را دشمنی است که بسیاری از لایه ها و ویژگی های آن شرکت را بالا babyface و یکی از داغترین پاشنه در کسب و کار.

وجود دارد بیشتر به آمده است. رودز هنوز هم نیاز به یک قفس مطابقت با MJF عظیم محافظ Wardlow در دو هفته — چهارشنبه قبل از مسابقه بالقوه در انقلاب است.

زمانی که AEW تصمیم به جهان عنوان فرصت و دور از رودز آن را برداشته و خود را به بهترین babyface از معادله است. اما وقت و زمان دوباره ثابت کرده شما می توانید مطابقت با مخاطبان می خواهد برای دیدن بسیاری بدون آن مربوط به طلا.

بله AEW تا به حال داستان آن اشتباه بود و چند آنهایی که کوچک چهار شنبه. اما اگر WWE در حال رفتن به حرکت اصلی آن فهرستی استعداد را برای NXT cameos در اینجا وجود دارد و مانند آن را در این هفته با شارلوت استعداد AEW نیاز به ادامه به ارائه داستان قدرتمند و تازه مقررات که مخاطب می تواند از نظر احساسی ارتباط با پس از آن تغییر نمی کند این کانال.

آن را همچنان به رودز است که به طور مداوم ارائه که در راه است که احساس می کند هر دو تازه و لمس نوستالژی شبیه به 80s و 90s. او و MJF در ادامه به پرونده خود را برای بودن در نخبگان در آنچه انجام می دهند در نرم افزار کشتی کج و آن را تنها اضافه کردن به یک شروع قوی به 2020 برای AEW.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>