نیویورک دادستان کل Letitia جیمز صادر شده متوقف و دست بردارد حروف به دو فروشگاه برای قیمت سنگ آهن در بازار در دست ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده اسپری میان coronavirus ترساندن دفتر او اعلام کرد.

پست جمعه نشان داد که پوشاک منطقه Scheman & اعطای سخت افزار فروش شده بود 1200 میلی لیتر بطری Purell برای $79 که سارنوالی گفت که محققان را تایید کرد.

این حرکت باعث AG دوشنبه به صدور نامه ای خواستار آن است که فروشگاه توقف قیمت سنگ آهن در بازار ظرف پنج روز و هشدار داد که می تواند در صورت طرح دعوی در دادگاه از دفتر و به $25,000 مجازات است.

Ace سخت افزار حق رای دادن نیز گفته jacked قیمت ماسک صورت — یک حرکت شهر جریمه خیابان هشتم و 38 فروشگاه های خیابان برای.

یک فروشگاه مواد غذایی در آستوریا, کوئینز به نام شهر تازه بازار شده است فروش 19 اونس اسپری ضد عفونی کننده بطری برای $14.99, AG گفته است. دفتر فرستاده مشابه نامه هشدار به 21-15 برادوی فروشگاه شنبه.

“در حالی که وجود دارد باقی می ماند هیچ دلیلی برای وحشت گسترده برخی از مردم به دنبال طعمه دیگران اضطراب و خط جیب خود را” جیمز در بیانیه ای گفت. “من باقی خواهد ماند هوشیار در تضمین این که ما در پیدا کردن و متوقف کردن چنین فعالیت های غیر قانونی و در ادامه به درخواست عمومی به گزارش مشکوک به تقلب و کلاهبرداری و یا قیمت سنگ آهن در بازار به دفتر من.”

Scheman & گرانت صاحب اندرو Scheman گفت: پست او هرگز انجام دست مطابق با اصول بهداشتی محصولات قبل از شیوع کرونا.

Scheman گفت که او مجبور شد برای خرید Purell محصولات از یک محلی عمده فروش که فروش این اقلام در قیمت بالاتر از نرمال زیرا به طور منظم خود را تامین کننده Ace فروخته شد.

Scheman همچنین گفت: نشانه گذاری شد و به همان میزان به صورت عادی و قیمت بالا بود با توجه به عمده فروش آن را به او پس expensively.

“ما 100 سال, کسب و کار ما هرگز درگیر در هر نوع قیمت سنگ آهن در بازار و یا دستکاری” Scheman گفت.

“به موجب این نامه از دادستان کل همه دست عفونی و COVID[-19] محصولات حذف شده اند و از فروش و یا از قفسه.

“ما اسناد و مدارک روشن که هیچ درآوردن رخ داده است و ما به طور کامل آماده برای ارائه این مدارک در یک زمان و مکان از دادستان کل انتخاب” Scheman گفت.

Scheman همچنین اشاره کرد که پس از دریافت نامه ای از AG او به دور خود باقی مانده بطری از این محصول است.

شهرستان تازه بازار کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im